Ak sa chceš naučiť ako byť silnejšia, mala by si pozorovať práve tieto typy žien, ktoré niečo zažili. Napriek tomu, že sú vo svojom vnútri krehké, pre svoje okolie sú silné, pretože sa nevzdávajú.

Žena, ktorá nevyrastala v kompletnej rodine

Či už je to žena, ktorá prišla o otca alebo o matku, rozhodne je to ťažké v oboch prípadoch. Pri strate otca nepoznala táto žena lásku muža – nemala vzor v tom, ako by sa mal muž správať k žene. Pri strate matky nepoznala ženský svet – muži vysvetľujú ženské veci inak, ako ženy.

Táto žena je silná v tom, že vie by samostatná, no o to viac potrebuje lásku a objatia. 

View this post on Instagram

Love is in the air #couplegoals

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Žena, ktorá doteraz nepoznala dobrú lásku

Môže to byť žena, ku ktorej sa muž správal veľmi zle. Či už fyzicky alebo psychicky. Ten, ktorý ju znásilnil, podviedol alebo urážal.

Táto žena má veľa práce s tým, ako si znovu vybudovať dôveru a ako opäť začať veriť na lásku. No keď sa to naučí, dá mužovi veľkú lásku.

Žena, ktorá pomáha ostatným

Od tejto ženy by si si naozaj mala brať príklad. Možno to nemala v živote najľahšie (určite to nemala v živote najľahšie) a napriek tomu najprv vždy pomáha druhým, až potom sebe. Vidieť, že má v sebe veľa pokory a lásky.

Táto žena bude pre niekoho, kto ju bude milovať, obrovským darom.  

View this post on Instagram

Lip bites @silviaamaria @memoo__

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Žena, ktorá bojuje s chorobou

Ona to skrýva veľmi dobre. Vie, že to má ťažké a že to nemusí dobojovať úspešne. Napriek tomu sa každé ráno usmeje a povie si, že má pred sebou nádherný deň. Aj keď ju čaká dlhý boj s mnohými prekážkami, je silná a chce to dotiahnuť do úplného konca.

Pri tejto žene budeš vedieť, že láska vie byť naozaj bezhraničná.

Žena, ktorá všetko zvláda sama

Toto je žena, ktorá to možno nemala v rodine vždy ružové a tak odišla skôr, než sa stihla pripraviť na život alebo sa chcela len čo najrýchlejšie osamostatniť. Od tejto ženy by si si mala zobrať príklad, pretože si vie sama pomôcť, vie sa o seba postarať, vie si šetriť financie na horšie časy a vie, že v živote sa môže spoľahnúť len na seba.

Táto žena ti dá v láske veľa slobody a krídla, no zároveň budeš chcieť byť stále pri nej.  

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.