Baran:

Mala by si sa držať ďalej od tých, ktorí očakávajú že im do piatich minút odpíšeš na správu. Ty potrebuješ priestor a čas na premyslenie.

Býk:

Nemala by si strácať čas s mužmi, ktorí nevedia oceniť prírodu a čaro noci. Ak je krásna noc a tvoj priateľ sa stažuje, utekaj. Príroda má pre teba veľkú cenu.

Blíženci:

Tvoj partner by s tebou nemal zaobchádzať ako s „handrou“. Nemala by si mu povedať na všetko „áno“ a nemala by si dovoliť, aby s tebou zametal.

Rak:

Tak, ako miluješ zlých chlapcov, tak by si sa od nich mala držať ďalej. Nie sú tí praví na dlhodobé vzťahy.

Lev: 

Nemala by si byť s mužom, ktorý je vodcovský typ. Znamenie Lev je presne to, ktoré to nepotrebuje.

Panna: 

Mala by si sa držať ďalej od muža, ktorý s tebou chce neustále spať a milovať sa. Pre teba je to veľmi intímna chvíľa a ak to urobíš, už nebude cesta späť.

Váhy:

Nemôžeš byť s tvrdohlavým a nezodpovedným mužom. Potrebuješ niekoho vyspelého, ktorý odmietne pozvanie do baru, ak vie, že má ráno prácu. Ktorý sa vie postarať o všetko.

Škorpión:

Nemôžeš byť s citlivým chlapom. Koniec koncov, príležitostne hovoríš veci, ktoré by ženy nemali a jemu to bude prekážať.

Strelec:

Nemôžeš byť s mužom, ktorý sa bojí dobrodružstva, odhodlania a adrenalínu. Si netrpezlivá, čo znamená, že potrebuješ rýchly vzťah.

Kozorožec:

Mala by si sa držať ďalej od intelektuálnych mužov. Typ mužov, ktorí strávia celý deň v Starbuckse, kde pracujú na svojich skuškach a projektoch. Sú to len blázoni, ktorí sa maskujú.

Vodnár: 

Nemôžeš byť s úzkostlivým mužom, pretože by sa úprimne nestaral o to, čo si o tebe ostatní myslia.

Ryby: 

Nikdy by si mala byť s mužom, ktorý je alkoholik alebo pije veľa alkoholu. Ktorý sa rád zabáva a chodí do barov – to naozaj nie je muž pre teba.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.