Pexels/Sofia Alejandra

Niekto sa vie narodiť pod šťastnou hviezdou a niekto nie. Všetko záleží od osudu, pretože ten dokáže poriadne zamiešať karty a pripraviť nám výzvy, o ktorých si myslíme, že sú nezdolateľné.

Týmto znameniam sa v roku 2022 nebude príliš dariť. Môže za to hlavne zlý prvý krok do nového roku a fakt, že svoje negatívne vlastnosti stále nedokázali potlačiť aj napriek novoročným predsavzatiam.

Býk

Človek v znamení Býka je tvrdohlavý a inú pravdu, než tú svoju, nevie prijať. V roku 2022 sa mu nebude dariť hlavne preto, lebo bude robiť veľa chýb, ale od nikoho si nenechá podariť. Je obdivuhodné, že chce všetko zvládnuť sám, no niekedy sa to naozaj nedá. Vo vzťahu sa mu nemusí dariť preto, pretože je žiarlivý a jeho výbuchy zlosti naberú v novom roku na intenzite.

Práca ho nebude baviť, lebo jej bude veľa a jemu sa nebude chcieť – po sviatkoch každý začína pomalšie, no on nebude chcieť začať vôbec. V rodinnom živote to na veľké hádky nevyzerá, no počas roka sa mu môže stať, že s ním rodinní príslušníci nebudú súhlasiť a okamžite bude oheň na streche. Nedokáže pochopiť, že aj keď je to rodina, názory sa nemusia vždy zhodovať.

Škorpión

Tento človek má život taký, aký si ho urobí. Snaží sa byť nezávislým, čo mu prináša veľa výhod, no niekedy aj nevýhod. Na všetko je sám, nemá pri sebe spriaznenú dušu a jeho tajomnosť ľudí skôr straší, než priťahuje. Nebude spokojný ani v práci, pretože bude mať pocit, že za splnené náročné úlohy si zaslúži omnoho viac, než dostáva. Jeho pracovitosť je naozaj vysoká, ale nikto to asi nevidí.

V súkromnom živote bude prežívať na začiatku roka veľkú krízu, lebo jeho vášnivosť a temperament mu spôsobia problémy. Miluje záhady, no do intímnych vecí rodiny mu naozaj nič nie je. Tak, ako sa nestarajú oni o neho, nemal by sa ani on do nich. Môže na to doplatiť presne tým, že sa pri rodinných návštevách nebude cítiť dobre.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy