Instagram/allisonbickerstaff

Hovorí sa, že ten, kto nemá šťastie v hre, má šťastie v láske. Myslíš si, že je to fakt alebo mýtus? Nemusíš sa tým priveľmi zaoberať, pretože týmto znameniam sa v roku 2022 bude dariť vo všetkom. Patríš k nim aj ty?

Blíženci

Tento človek je vždy pozitívne naladený, má energie na rozdávanie a zakaždým ľudí očarí svojimi vedomosťami a entuziazmom. V roku 2022 sa Blížencovi bude dariť, pretože je veľmi flexibilný a dokáže sa prispôsobiť všetkému, čo mu život pripraví. Vďaka tomu nebude zbytočne smutný a všetky veci a udalosti, ktoré mu nový rok prinesie bude brať s úsmevom na perách.

Život je podľa neho o užívaní a zábave, pretože má v sebe hravú a neposednú (bláznivú, detskú) povahu. Napriek tomu, že sa u neho môžu objaviť okamihy, kedy si nebude svojimi rozhodnutiami istý, všetko dobre dopadne a nemusí sa ničoho báť. S humorom je život lepší a ľahší.

Panna

Druhé miesto patrí Panne, pretože je to človek, ktorý je veľmi vyspelý a vie rozlišovať, čo je v živote naozaj dôležité a čo nie. Je veľmi dobrý organizátor a veci vie naplánovať tak dobre, že je nemožné prísť s lepším variantom. V roku 2022 sa mu bude taktiež dariť, pretože nie je závistlivý, no naopak je pracovitý a snaží sa o to, aby boli ľudia okolo neho šťastní.

Vďaka tomu, že vie šťastie nezištne dopriať niekomu inému, je šťastný aj on. Prináša mu to do života radosť, a preto ho prežije veľmi pozitívne. Kritiku sa snaží brať s nadhľadom a neustále sa zlepšovať. To mu pomáha k tomu, aby nebol lenivý a pracoval na sebe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy