Ako aj iných veci, aj v tomto prípade existujú ľudia, ktorí sa z rozchodu dokážu pozviechať o čosi skôr ako ostatní. Majú šťastie však? Naopak, niektorým to dokáže trvať mesiace ba dokonca roky. Rozchod so sebou prináša bolesť, ktorá je nevyhnutná na to, aby sme rástli a posunuli sa v živote tam, kde máme byť.

Všetky sklamania nás tvarujú a pripravujú na človeka, s ktorým láska a vzťah naberie úplne nový rozmer. Preto sa neboj, a aj keď patríš medzi nasledujúce znamenia vedz, že sa z toho dostaneš. Aj keď to bude trvať možno o čosi dlhšie.

Býk – ako zemné znamenie sa býk drží nohami pevne na zemi. Keď vstupuje do vzťahu zo svojim partnerom, predpokladá, že to bude trvať večne. Rovnako je to aj v práci, alebo iných oblastiach.

Býk sa rozhoduje dlho, no ak sa pre niečo rozhodne, tak si je tým istý. O to viac ho bolí prípadná strata. Možno si aj nájde niekoho iného na krátky flirt, možno bude mať aj iný vzťah, no to ešte neznamená, že ten starý nechal ísť úplne. Vlastne sa to tak nikdy ani nestane, posunúť sa dokáže len vtedy, ak objaví lásku v inej podobe.

@ialinok #womanslook #body

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Rak – citlivý rak sa opustenia bojí asi najviac zo všetkého. Preto je rozchod pre neho hotovou nočnou morou. Nevie si predstaviť, že bude sám a ani nechce. Hovorí sa, že spamätávanie sa z rozchodu trvá polovicu času spoločného randenia. V tomto prípade to naozaj neplatí. Z rozchodu sa spamätáva o čosi dlhšie a má tendenciu upadnúť do depresie. Čo bolí, to prebolí, a aj on sa napokon posunie ďalej za novou láskou.

Škorpión – ak sa raz rozhodne zotrvať pri niekom, nie je pre neho ľahkou úlohou len ta sa vzdať. Majú hlboké cítenie a tak presne vedia, kedy sa ich vzťah blíži ku koncu. Aj napriek tomu sa rozhodnú zostať blízko pri svojom partnerovi. Škorpión sa nedokáže len tak odpútať, jediným spôsobom ako to s ním nadobro ukončiť je prerušiť všetky kontakty. No možno aj potom, sa ti stále bude zobrazovať jeho tvár v snoch.

@sidorovaanastasiya #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Kozorožec – Kozorožci idú do vzťahu naplno. Vedia, že sa im oplatí investovať čas a a energiu do svojho partnera. Starajú sa totižto aj o svoje dobro a naplnenie osobného života. Ak to vo vzťahu začne škrípať, preberajú celú zodpovednosť na seba. No nie každý človek má potenciál byť naším navždy. Preto je zbytočné zožieranie sa a spytovanie svedomia, čo sa mohlo stať, keby sa zachoval inak. Cez rozchod sa dostanú až vtedy, keď toto celé pochopia. Každý si je strojcom svojho vlastného šťastia a nikto nezodpovedá za chyby ostatných.

Ryby – všetko alebo nič. Toto je pravidlo, ktorým sa človek v znamení rýb riadi, pokiaľ sa jedná o lásku. Ak sa raz rozhodli milovať, tak sa budú snažiť tento cieľ naplniť aj po rozchode, a to tak, že sa rozhodnú šíriť svoju lásku ďalej. Aj keď ju budú vkladať do osoby, ktorá im to možno neopätuje. Môže trvať roky, kým vytvoria nové obojstranné spojenie s niekým, kto ich lásku bude nie len prijímať, ale si ju aj až vážiť a opätovať.

zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.