Poznáš ten pocit, keď sa niekomu zveríš s tým, že s niekým ideš na rande a zrazu začneš dostávať množstvo „dobrých rád“? Nuž, aj keď to tvoji blízki možno myslia dobre a chceli by, aby si uspela, niektoré rady vedia skôr uškodiť. Ak budeš nabudúce počuť jednu z týchto viet, radšej na ňu zabudni!

Ak mu hneď „nedáš“, nebude ťa chcieť

Uf, začnime hneď zostra. Túto vetu si mohla počuť od kamošiek, ale aj v mnohých filmoch. Poučila si sa z nich? Ak nie, ver, že sa na tom môžeš popáliť. Ak je medzi vami silná chémia a dostatočne si rozumiete, potom vášni otvorte dvere.

Ale keď túžiš po ozajstnom vzťahu a nemôžeš dať ruku do ohňa za to, že ťa po pár schôdzkach neodkopne alebo nezablokuje na sociálnych sieťach, radšej musíš trvať na tom, že ho potrebuješ spoznať.

Na online zoznamke musíš klamať

Každý chce vyzerať lepšie. A preto je bežné, že na online zoznamkách sú zverejnené tie najkrajšie fotografie a v popise osoby veci, ktoré nemusia až tak súhlasiť s realitou. No ak chceš byť úprimná a naozaj túžiš po tom, aby ti randenie v tomto prostredí prinieslo skutočnú lásku, zabudni na to, že by si sa ukazovala v lepšom svetle. Čo dáš, to potom dostaneš.

Nehovor o budúcnosti!

Samozrejme, ak je muž so ženou na prvom rande a ona začne básniť o tom, kde by mohli bývať a koľko budú mať detí, pravdepodobne utečie. No preto, že sa toho obávaš, neskrývaj pred ním svoje sny a ciele. Ak sa ťa pýta, kde sa vidíš o pár rokov a ty máš vidinu rodiny, prečo by si mala klamať? Nikto nehovorí, že ho tam vidíš s tebou.

Vždy buď sama sebou. Nemáš sa za čo hanbiť, hlavne nie za to, aké máš názory, sny či hodnoty. Ak ho úprimne zaujímaš, rád si ťa vypočuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.