Nevera

Niekedy robíme vo vzťahu aj veci, ktoré sa nepatria. Nevera nie je len o bozkávaní alebo o samotnom akte. Môže zahŕňať aj množstvo maličkostí. Tie môžu niekomu pripadať v poriadku, no pre mnohých ľudí sú absolútne netolerované a nemali by v partnerstve čo hľadať.

Niekedy sa označujú aj slovom mikro nevera. Nezáleží na tom, ako sa to nazve, dôležité je, že by si tieto činnosti nemala robiť. Riskovala by si, že ťa tvoja polovička bude podozrievať z podvádzania a mohlo by to skončiť aj rozchodom. A keď si to tak vezmeš, ak si naozaj vo vzťahu šťastná a svojho drahého miluješ, nevidíme žiaden dôvod na to, aby si niečo z tohto naozaj robila.

Flirtovanie s inými

Užívaš si pozornosť iných mužov a nerobí ti problém flirtovať s nimi aj vtedy, keď si von so svojím frajerom. Ver nám, že žiaden normálny chlap sa na to nebude pokojne prizerať. Ako by sa páčilo tebe, keby sa obzeral po iných a dával im rôzne narážky?

Vymazávanie správ

Ak si píšeš s inými ľuďmi, no následne vymazávaš správy, aby sa k nim nedostal tvoj partner, nie je to správne. Prečo to robíš? Tajíš pred ním niečo? Mohlo by sa ho dotknúť to, čo si prečíta? Už len to, že si píšeš s inými mužmi, pre neho môže byť nepríjemné.

Trávenie času s inými mužmi

Písanie si možno povýšila na ďalší level a s inými chlapmi chodíš von aj sama, bez svojej polovičky. Je rozdiel, či ideš von s bratom alebo kamošom, ktorého pozná aj on. Ak si obklopená mužmi, ktorí ťa fyzicky priťahujú, polož sama sebe otázku, čo tým vôbec sleduješ. Nie je za tým emocionálna nevera?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating