pinterest.com

Predstavte si svet, kde by sa Kate Middleton – vojvodkyňa z Cambridge – stala Kráľovnou Anglicka. Súčasná kráľovná Anglicka, Alžbeta, sedí na tróne a princ Charles by bol prvý v rade po 65 rokoch, čo znamená, že je najdlhším čakajúcim dedičom v britskej histórii.

Ak sa Charles nakoniec stane kráľom, bude aj najstarší – a preto má zmysel, aby bola povinnosť odovzdaná princovi Williamovi. Royal Insider Ephraim Hardcastle povedal Daily Mail, že Charles by pravdepodobne prenechal trón a vzdal by sa ho „ako prostriedok vyjadrenia ľútosti, že musel čakať tak dlho.“ Teraz, ak sa to stane, bude mať Anglicko nového vládcu- kráľovnú Kate. Čo by sa však stalo, keby Kate bola skutočne kráľovnou? 

Strávi menej času so svojimi deťmi

Vďaka kráľovským povinnostiam by Kate veľa času na jej 3 deti nezostalo. Kráľovná má svoje povinnosti a cesty, ktoré jej zaplnia celé dni a preto by deti museli tráviť viac času s pestúnkami. Keďže kráľovná Alžbeta sa vzdala kráľovských záväzkov, princ Charles sa prispôsobil tejto úlohe a od roku 2015 vykonal 527 oficiálnych stretnutí a povinností, preto by bolo naozaj ťažké zvládať úlohu matky na 100 percent.

2013 / 2015 / 2018

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Stane sa viac ako len ikonou štýlu

Mnoho žien vzhliada ku Kate nielen vďaka jej intelektu a sympatiám, ale aj vďaka jej vycibrenému vkusu. V minulom roku bola Kate zvolená za najvplyvnejšiu britskú ikonu ženského štýlu firmou Rakuten Marketing. Členstvo vo svojom výskumnom oddelení odhalilo: „Okrem ikon celebrít, ako je Kate Middleton, blogeri a vlogeri sa stali idúcimi osobnosťami pre módnu inšpiráciu.“ Získala celkovo 29% hlasov.

Bude jediným britským monarchom, ktorý má titul

Ak sa Kate stane kráľovnou, potom sa stane jedinou ženskou britskou monarchou, ktorá bude mať titul. V roku 2005 získala diplom MA Hons z histórid umenia z univerzity v St. Andrews, ktorá je rovnakou univerzitou, kde sa stretla s princom Williamom. Kedysi povedala študentským novinám, že navštevuje univerzitu, aby „získala celkové vzdelanie vo všetkých aspektoch života“. Keď William a Kate navštívili univerzitu, aby oslávili 600. výročie, William povedal: „Je to mimoriadny okamih pre Catherine a pre mňa. Cítim sa, akoby som prišiel domov.“

Buckinghamský palác bude jej

Samozrejme, myslíme tým, že jej bude k dispozícií 775 izieb – vrátane 19 salónikov, 52 hosťovských izieb, 188 pracovných izieb, 92 kancelárií a 78 kúpeľní v Buckinghamskom paláci.

V súčasnosti žijú princ William a Kate v Kensingtonskom paláci, kde majú oveľa viac súkromia.  V priemere Buckinghamský palác má okolo 400 000 návštevníkov ročne, takže si určite všimnú obrovskú zmenu v domácnosti.

❤️🌹🍷

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Nikdy sa nebude môcť rozviesť

Kate a William sa na verejnosti držia za ruky len veľmi sporadicky. Expert na reč tela Robin Kermode pre Daily Mail povedal: „Neexistuje žiadne písomné pravidlo, ktoré by hovorilo, že William a Kate sa nemôžu pobozkať alebo držať ruky na verejnosti, ale ako vieme, kráľovská rodina sa snaží nasledovať kráľovnú, ktorá sa drží ruky so svojím manželom na verejnosti len zriedka, a zdá sa, že ostatní členovia rodiny to dodržiavajú taktiež.“ Aj keď sa Diana s Charlesom rozviedli, nemôže sa to však stať kráľovnej a kráľovi, ktorí majú byť vzorom šťastného manželstva.

Kate & William 🖤 the annual Diplomatic Reception at Buckingham Palace — 5 December 2017

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Už nikdy žiadny rozhovor

Kráľovná za 65 rokov svojej vlády nikdy neposkytla rozhovor. Existuje niekoľko dôvodov, prečo kráľovná odmieta rozhovory, a to preto, že je na ne zriedka pripravená a je tu tiež riziko, že by novinár mohol zmeniť konverzáciu na menej vhodnú tému. Kate v minulosti mala niekoľko rozhovorov a nerobí jej problém, keď hovorí o jej rodinnom živote. Minulý rok počas charitatívnej udalosti odhalila materstvo: „Nič vás naozaj nemôže pripraviť na úplnú, ohromujúcu skúsenosť, čo znamená stať sa matkou. Je to plné komplexných emócií radosti, vyčerpania, lásky a starostí.“

Titul, ktorý mala Diana, prevezme Kate

Williamova matka Diana bola poslednou princeznou z Walesu pred rozvodom v roku 1996. Keď sa princ William dostane na trón, bude titulovaný ako Jeho kráľovská Výsosť princ William z Walesu a Kate bude známa ako Jej kráľovská Výsosť princezná Catherine z Walesu.

Kate 💚 Diana

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

zdroj: thetalko.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife