Jeseň je už tu. No to si si zaiste stihla všimnúť aj sama, pretože počasie nám to dáva dosť jasne najavo. Nie každému sa už však podarilo vypnúť prázdninový mód a pripraviť sa na jesenné študentské obdobie. A teda keď aj ty patríš medzi týchto „opozdilcov“, tak dobre čítaj nasledujúce riadky. Nachystali sme si totiž pre teba sedem vecí, ktoré kúpiš za menej ako 30 eur a v blízkych mesiacoch by sa ti mohli hodiť.

Nemusíš však zúfať ani vtedy, keď ti tých 30 eur chýba. Jeden šarmantný mimozemšťan ti ich totiž znovu ponúka. A na to, aby si ich získala, stačí, keď si otvoríš nový Študentský účet v Tatra banke. Okrem toho, že budeš bohatšia o 30 eur, tak môžeš vyhrať aj super ceny. Veď koho by nepotešil nový iPhone 7, Macbooky, dron alebo dokonca 1000 €. Nešťastní nemusia byť ani tí, čo už tento skvelý Študentský účet otvorený majú. Oni si môžu zasúťažiť o tisícku a nový zlatý iPhone 7. Tak prečo to neskúsiť? Možno sa šťastie usmeje práve na teba 😉

A tu je už tých sedem sľúbených vecí, ktoré lacno kúpiš a dobre využiješ.

Externá nabíjačka na mobil  

Vybitý telefón po ťažkej párty? A žiadna iná šanca ako zohnať taxi? Tak to je už minulosť. Vďaka tejto skvelej vychytávke tvojmu mobilu už nikdy nedôjde šťava v nevhodný čas. Je ľahká, prenosná a mnohokrát umožňuje aj nabíjanie viacerých zariadení súčasne.

pinterest.com

Smart náramok

Smart náramky si ľudia veľmi rýchlo zamilovali a vďaka tomu doba náramkových hodiniek znovu ožila. Popularite sa totiž tešia nielen pre svoj štýlový vzhľad, ale aj kvôli svojmu praktickému využitiu. Mnohé z nich majú v sebe vstavané čipy, ktoré monitorujú spánkovú činnosť, merajú množstvo prejdených krokov či spálených kalórií, a teda prídu vhod športovcom, ale aj ženám strážiacim si svoju postavu. Navyše si ich môžeš spárovať so svojím smartfónom a vďaka tomu prijímať hovory alebo dostávať upozornenia do ruky len prostredníctvom jemného impulzu. Takže odteraz budeš už len ty rozhodovať o tom, kedy a či vôbec sa necháš niekým vyrušiť.

pinterest.com

Bezdrôtové slúchadlá

Časy, keď si po ceste z domu ešte 15 minút rozmotávala káble od svojich slúchadiel a až tak si si mohla pustiť nejakú dobrú hudbu, sú už dávno preč. Na trhu totiž už niekoľko rokov nájdeš skvelé bezdrôtové slúchadlá, ktoré boj so zavádzajúcim káblom nadobro ukončili. Výrobcovia ti navyše ponúkajú na výber množstvo elegantných designov, pričom k dispozícii sú štýlové slúchadlá, ale aj jednoduché štuple do uší. Tie sú ideálne práve pre tých, čo sa radi hýbu pri dobrej hudbe. A teda, aj keď ty patríš medzi tých, čo si nevedia predstaviť deň bez kvalitnej hudby, tak práve takéto slúchadlá ti zaručujú čistý zvuk.

pinterest.com

Multifunkčný diár

Multifunkčný diár ocenia nielen vysokoškoláci, ale aj pracujúci ľudia. Preto do tvojej výbavy nesmie chýbať práve on. Všetko potrebné máš pekne uložené a na jednom mieste. Skvelý pomocník, ktorý ti zaručene zjednoduší tvoj nabitý život.

ebay.com

Kultúrne vyžitie

30 eur, ktoré môžeš získať od Tatra banky, vieš využiť aj inak ako len na kúpu nejakej hmatateľnej veci. Môžeš si napríklad dopriať plnohodnotný kultúrny zážitok v Slovenskom národnom divadle, a tak zároveň stráviť čas v spoločnosti dobrej kamarátky alebo kamaráta. V súčasnosti SND ponúka bohatý a rozmanitý program, v ktorom si každý vie nájsť niečo pre seba. Môžeš si teda zájsť napríklad na činohru, balet, operu alebo navštíviť Modrý salón SND a viesť vášnivé diskusie s hereckými či inými známymi osobnosťami na rôzne témy. Nech už si ale vyberieš čokoľvek, určite budeš domov odchádzať spokojná a kultúrne vyžitá.

Stieracia mapa sveta

Takúto mapu sveta by mal mať doma každý správny cestovateľ. Ide totiž o veľmi unikátnu vec, pretože ti bude navždy pripomínať miesta, ktoré si už navštívila. Táto mapa má na sebe zlatú fóliu, ktorú zoškriabeš prostredníctvom akejkoľvek mince. A práve tieto zotreté časti mapy budú reprezentovať miesta, kde si už bola. Zavesená na stene musí vyzerať fantasticky a pohľad na ňu bude v tebe zaručene vyvolávať tie najkrajšie spomienky.

pinterest.com

Urob si radosť hviezdou

A na záver, keď chceš vlastniť niečo výnimočné alebo niekomu niečo výnimočné podarovať, tak toto je vec presne pre teba. Dnes si totiž môžeš „kúpiť“ už aj hviezdu. A vôbec nie je taká drahá ako by sa mohlo zdať. Už za necelých 21 eur dostaneš certifikát s presnými súradnicami hviezdy, ktorú si môžeš podľa seba aj pomenovať.

buyastar.ie

Svojich 30 eur nájdeš TU, tak si bež po ne. 🙂

Článok vznikol v spolupráci s Tatra bankou

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.