Dvojica má chuť na milovanie

Niektorí ľudia hovoria, že zlý s*x je taký, ktorý nebol. No pravda je taká, že chuť na milovanie sa dá pokaziť mnohými spôsobmi, nie iba jeho odmietnutím.

Na týchto 7 vecí by si si mala dávať pozor, pretože nimi svojho partnera iba sklameš. Aby toho nebolo málo, môžeš znížiť aj jeho chuť na milovanie, takže z pekného večera napokon nebude nič, aj keď si sa možno tešila.

1. Reči o bývalom

Toto je jedno veľké nie. Do postele sa nehodia žiadne reči o ex partneroch a už vôbec nie porovnávanie „toto robil môj ex lepšie, on vydržal dlhšie“. Pri milovaní používaj iba vášnivé slová, ktoré tvojho partnera povzbudia a potešia, nie to, čo ho nahnevá a sklame.

2. Nešťastný výraz

Všetkým je jasné, že na pravidelné milovanie sa teší viac muž, než žena. Keď sa ti do s*xu nechce, no predsa prikývneš, aspoň sa snaž nadšenie predstierať. Pokiaľ budeš mať na sebe po celý čas nešťastný výraz, je samozrejmosťou, že to tvojho partnera sklame.

Žena s mužom v objatí
zdroj: Pexels/Роман Микрюков

3. Chýbajúca akčnosť

Nehybné ležanie na posteli a čakanie na to, kedy to už skončí. Ďalšie veľké nie. Milovanie si máš užiť rovnako, ako aj tvoj priateľ. Nehanbi sa a buď otvorená. Komunikuj o tom, čo by si chcela skúsiť, čo ti robí dobre a v akých polohách sa cítiš príjemne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating