Určite si celý rok snívala o tom, ako príde leto. Konečne je tu a ty si pripravená na slnečné dni, neskoré noci na pláži a posedenia pri ohníku. Toto ročné obdobie je o tom, že vyplníš každú minútu svojho dňa a užiješ si leto naplno. 

Prečo si nenaplánuješ výlet? Zajtra nie je nič isté, tak prečo nezostať hore až do rána? Vychutnaj si každú sekundu leta, pretože nebude trvať navždy. Tu je niekoľko veci, ktoré musíš urobiť v lete. Nemusíš sa báť, vôbec ich nebudeš ľutovať a dodá ti to nekonečné spomienky a splnené sny. 

Detox od všetkých sociálnych sietí

Zatiaľ čo všetci uverejňujú svoje najnovšie fotky z pláže, ty sa odpoj. Buď offline a vnímaj všetko. Vypni na celý víkend, choď niekam, kde je wifi slabá a poďakuj sa za to, že môžeš mať víkend len sama pre seba.

Vytlač si fotografie

Všetky zachytené momenty z výletu alebo z dovolenky si vytlač. Na fotografiách sú dokonalé momenty a ľudia, ktorých miluješ, prečo si neurobiť pamiatku?

Urob si domáci brunch

Namiesto toho, aby si platila v reštauráciach, urob si brunch doma. Zavolaj priateľov a vychutnajte si slávnostný brunch na záhrade. Priprav všetko, čo vám chutí. Od domácej zmrzliny, až po čerstvý chlieb, ovocie v miskách – nekladú sa žiadne hranice.

Zaži východ slnka

Kedy si naposledy vstala tak skoro, aby si sledovala východ slnka? Prijmi túto výzvu a naplánuj si čas tak, aby si videla východ slnka. Možno budeš musieť obetovať pár hodín spánku, ale nebudeš to ľutovať.

Navštív farmársky trh

Preruš svoju rutinu v tom, že jeden deň nenavštíviš obchody ani nákupné centrum, ale napríklad farmársky trh. Objavíš miestne značky, čerstvé potraviny a vyvetráš si hlavu na čerstvom vzduchu.

Choď do zábavného parku

Vyskúšaj niečo vzrušujúce a toto leto navštív zábavný park. Budeš môcť načerpať adrenalínové dobrodružstvá, zasmeješ sa na vtipoch svojich priateľov a ochutnáš dobré jedlá.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.