Na leto, ako ročné obdobie, sa asi všetci tešíme najviac. Dovolenky, výlety, voľno, teplo, zmrzlina a more. To všetko sú veci, ktoré máme s letom spojené.

Nepochybujem o tom, že každý z nás si leto užíva najviac ako sa dá, no tu je 5 znamení, ktoré si ho užívajú plnými dúškami.

Vodnár

Pre Vodnára je najdôležitejšie, aby cítil vzduch a pobrežie. Ak si Vodnár a vybrala si sa na dovolenku k moru alebo prístavu, nemohla si urobiť lepšie. Si vynaliezavá, takže aj keby si sa niekde začala nudiť, vieš, že leto ponúka veľa možností a ty si pripravená ich využiť. Neznášaš, keď máš byť v strese a obmedzená časom. Najradšej by si si leto vychutnávala po celý rok.

View this post on Instagram

"Step into the forrest enchanted, make a wish and it may be granted" . . . And what enchantment we found awaiting us in the secret that has been Orrell Hill Woods Weddings & Events Venue last August… amongst the trees and ferns was a a playground of green textures to run around in … . . @willowandwilde_uk @elite_marquees Elite Marquees Ltd Orrell Hill Woods Weddings & Events Venue @natalie_ann_brides @jess__foley @foleyt88 . . . #love #willowandwilde #lancashireweddings #weddingphotography #thebelovedstories #weddings #heywildweddings #livingthedream #engagement #elegance #beautifulmoments #summer #brideandgroom #shesaidyes #scottishweddings #thisisreportage #bohobrides #destinationweddingphotographer #coupleshoot #lovestory #belovedstories #heyheyhellomay #2019wedding #elopement #junebug #ukweddings #northwestweddingphotograher #instagood #justmarried #photooftheday . .

A post shared by W I L L O W & W I L D E (@willowandwilde_uk) on

Blíženci

Si občas nebezpečná a nevypočítateľná. Nikdy nikto nevie, kde sa nasledujúci deň vyberieš. Riadiš sa heslom „žijeme len raz“ a leto je to správne obdobie na to, splniť si všetky sny. Veľmi sa túžiš cez leto zamilovať, tak ak sa ti to pri tvojej neposednej povahe nepodarilo, ešte stále máš čas.

Strelec

Tvoje ohnivé znamenie túži po zábave. Žiadny výlet alebo adrenalínová zábava pre teba nie je nemožná a v tvojom živote sa musí vždy všetko zrealizovať. Túžiš po tom, aby si stále bola voľná a mohla cestovať. Tvoje druhé meno (cez leto) sú lacné letenky. Ak by si mohla, každý týždeň by si bola v inom štáte a preskúmala ich.

Panna

Tvoje ambície ťa nútili trochu viac v lete pracovať, no tvoje povaha nakoniec vyhrala. Si bystrá, tak si vedela, že ak si chceš leto užiť vo veľkom štýle, musíš si odkladať už skôr, než v máji. Úspory ti tak dovoľujú ísť kam chceš a vidieť všetko, čo si si naplánovala.

Lev

August je tvoj mesiac a napriek tomu, že leto je už za polovičkou, máš stále veľa energie. Je ťažké zvládnuť s tebou jeden deň, pretože ostatní sú potom vyčerpaní. Sebaisto skúmaš oblasti, v ktorých si ešte nebola a poslednú augustovú nedeľu by si rada zorganizovala garden párty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.