Prvé rande býva pre nás ženy niekedy dosť stresujúce. Chceme zanechať čo najlepší prvý dojem a príprave teda venujeme možno trochu viac času, než by bolo potrebné. 

Ak ste dohodnutí, že sa stretnete niekedy večer, tiež s prípravami začínaš už hneď ráno? Veď nemôžeš nechať nič na náhodu. Asi každá žena robí pred prvým rande nasledovných päť vecí.

Zbavenie sa všetkých chĺpkov

Hodina strávená v sprche, aby si sa zbavila chĺpkov na všetkých miestach? Pred rande povinná jazda každej ženy. Aj keď so svojím objektom neplánuješ skočiť hneď do postele, môže sa to zmeniť a chémia medzi vami zafunguje. Asi by ti bolo dosť trápne, keď by si ho pichala svojimi neoholenými nohami.

Výber oblečenia

Vyhádzala si celý svoj šatník, no stále si nemáš čo obliecť? Prezliekla si sa už hádam desaťkrát, no v ničom sa necítiš pohodlne a dostatočne sexy? Toto je údel každej ženy nielen v bežný deň, ale predovšetkým v takýto, ktorý je niečím výnimočný. A nezabúdaj ani na výber peknej spodnej bielizne. Ako sme už spomenuli, človek nikdy nevie. 🙂

Dokonalý make-up

Určite chceš vyzerať čo najlepšie, preto sa hodinu kontúruješ a líčiš? Netreba to ale preháňať. Ak sa na rande objavíš ako zmaľovaná Barbie, svojho potenciálneho frajera veľmi ľahko môžeš odstrašiť. Vsaď radšej na prirodzenosť a zvoľ jemný make-up, ktorým nič nepokazíš.

Plán B

V hlave už plánuješ spoločnú budúcnosť a vyberáš mená pre vaše deti? Brzdi trochu. Rande nemusí dopadnúť podľa tvojich predstáv, preto je fajn vytvoriť si záložný plán. Dohodni sa s kamoškou, že ak jej pošleš nejaký dohodnutý signál, zavolá ti a z rande ťa odvolá. Možno to je klišé a trochu trápne, ale načo sa budeš zbytočne trápiť na rande, keď vieš, že to medzi vami fungovať aj tak nebude.

Selfie

Keď už si toľko hodín strávila prípravami, bol by hriech nedať si selfie a pochváliť sa svojim známym, že? Nech už rande dopadne akokoľvek, aspoň budeš mať veľa lajkov na fotke. A možno sa ti ozve aj nejaký nový nápadník.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.