Dokážeš sa so svojimi kamoškami baviť o čomkoľvek aj hodiny a počas toho preberiete azda všetky témy, aj vzťahy? Aj keď ste k sebe mega úprimné, sú veci o tvojom vzťahu, ktoré by si si radšej mala nechať pre seba. 

Aj keď ti to tvoj drahý nepovie na rovinu, určite nie je nadšený z toho, že váš život preberáš aj s inými ľuďmi. Niektoré veci by preto mali ostať len medzi vami.

Priateľ nie je taký, akého by si chcela

Nespráva sa presne tak, ako by si chcela a očakávala? Nemusíš to hneď vešať na nos svojim kamoškám a sťažovať sa. Skús sa so svojím priateľom porozprávať, povedz mu, čo sa ti nepáči a možno spolu nájdete spôsob, ako to celé napraviť. Inak by z toho celého vyšiel ako idiot a to by sa mu určite nepáčilo.

Hádky a nezhody

Či chceme, či nie, hádky sú jednoducho súčasťou asi každého vzťahu. Niekedy ide o nezhody kvôli maličkostiam, inokedy môže ísť naozaj o niečo väčšie. Svoje problémy by ste si ale mali vyriešiť vy sami, pretože najlepšie viete, prečo hádka vznikla a v tom ti neporadia ani kamošky. Určite by nadŕžali stranu tebe, ale čo ak si na chybe bola ty? Vieme, nepočúva sa to ľahko, no mala by si sa zamyslieť nad tým, že nie vždy musí byť na chybe tvoj drahý.

zdroj: freepik.com

Problémy v posteli

Intímnosti by mali ostať za dverami spálne. Je to predsa niečo len o vás dvoch, preto nie je dôvod, aby si prípadné problémy z postele riešila aj s niekým iným. Sex ku vzťahu jednoducho patrí a bez neho to nejde. Preto ak to medzi vami škrípe, určite sa o tom porozprávajte, pretože skôr či neskôr to môže prerásť do väčších problémov. A to určite nechceš.

Partnerove problémy a tajomstvá

Ak má tvoj frajer nejaké problémy či tajomstvá a zdôveril sa ti s nimi, je to preto, že ti dôveruje a možno chce, aby si mu pomohla. Určite nechce, aby si takéto veci ďalej rozširovala a zabávala si sa s kamoškami na jeho trápení. Tebe by sa tiež určite nepáčilo, keby tvoje tajomstvá preberal s jeho kamošmi niekde pri pive.

Jeho divné zlozvyky

Každý nejaké máme. Preto rovnako ako pri predošlom bode, ani s takýmito vecami hneď nemusíš bežať za kamoškami a riešiť to spolu s nimi. Skús sa zamyslieť nad svojimi zlozvykmi a nad tým, či by sa ti páčilo, keby o nich vedel aj niekto iný. To isté platí aj pre vaše konverzácie. Ak ti pošle niečo divné, nemusíš robiť hneď screenshot a posielať to kamarátkam. On to venoval predsa len tebe.

zdroj: Photo by katemangostar from Freepik

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.