Každý muž má iný vkus na ženy. Niekomu sa páčia nízke dievčatá, niekomu vyššie, niektorí chlapi milujú tmavovlásky, iní naopak blondíny. No v niektorých preferenciách sa všetci muži zhodnú. Neznášajú napríklad týchto 5 vecí. Preto ak chceš zaujať akéhokoľvek chlapa, mala by si sa im vyhnúť.

5. Si príliš neistá

Zúfalstvo nemá nikto rád. Aj keď sa mu naozaj veľmi páčiš, neistota ho dokáže odradiť. Ak mu ukazuješ, že ho potrebuješ mať pri sebe dvadsaťštyri hodín denne, dávaš svojmu chlapovi najavo, že nie si samostatná. Bez neho pociťuješ neistotu a nedokážeš žiť svoj život. Je v poriadku, ak ti chýba, no nemala by si to až príliš preháňať. Podozrievaš ho z klamstva či nevery a toto ho naozaj odrádza. Skús mu trošku veriť a všetko bude oveľa lepšie.

4. Strácaš svoju osobnosť

Ak nasleduješ nové módne trendy, je to v poriadku. No pokiaľ to robíš pravidelne, a nemáš svoj vlastný štýl, chlapi si začnú myslieť, že si tuctová. A také baby nemajú radi. Túžia po niekom, kto sa nebojí byť sám sebou a má svoj vlastný štýl, ktorý jej vyhovuje. Preto sa neboj odhaliť svoje vlastné ja a nesnaž sa vo vzťahu príliš obetovať kvôli mužovi. Ak chceš zbaliť niekoho, kto sa ti páči, pamätaj na to, že chlapi majú radi individuálnosť.

View this post on Instagram

@rutaenroute #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

3. Si veľmi dominantná či otravná

Muži nemajú radi ženy, ktoré nevedia, kedy prestať. Vytáča ich, keď dievča po celý večer rozpráva len o sebe a nepustí ich k slovu. Tiež by si mali ženy zapamätať, že otravovanie ich ešte viac odplaší. Po čase prídeš na to, že svojimi neustálymi telefonátmi či správami si urobila viac zla ako dobra. Takýmto spôsobom dosiahneš iba to, že sa od seba vzdialite. Ak ti muž na tvoje otravné správy odpíše, chce ťa zastaviť.

2. Snažíš sa byť priveľmi nezávislá

Nezávislosť je vo vzťahu prijateľná. Lenže ako prídeš na to, či si to náhodou s tou nezávislosťou neprešvihla? Nezávislosť je v poriadku, pokiaľ neprekročíš isté hranice. Akonáhle sa už dostaneš za ne, chlap od teba utečie. Preto ak ti muž ponúkne svoju pomoc, neodmietni ju. Keď to spravíš, tento krok povedie k nepriateľstvu medzi tebou a chlapom, ktorého chceš získať.

1. Neustále ho chceš urobiť šťastným

Aby si mu vyčarila úsmev na tvári, nebojíš sa presiahnuť všetky hranice. Napríklad sa začneš správať ako chlap – pozeráš s ním futbal, aj keď ťa nikdy nezaujímal, piješ pivo, hoci ti nikdy nechutilo… Lenže pamätaj na to, že chlapi ťa nepustia do svojej partie len preto, že sa snažíš správať ako oni. Budeš pre nich totálnym outsiderom, čo je oveľa horšie. Preto buď sama sebou a oni si ťa už určite všimnú.

Zdroj: themindsjournal.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.