Zimné outfity
Instagram/mrs.boss__/annaaborisovna/fashionspy.sk

Zima už pomaly, ale isto klope na dvere a už sa čoskoro budeme obliekať čoraz teplejšie. Ale pritom, aby nám nebola zima, by sme nemali zabúdať ani na to, že chceme vyzerať trendy a nie ako naobliekané cibule. Preto si daj záležať, aby tvoj zimný outfit vyzeral čo najlepšie.

O módnych kúskoch na jeseň sme už písali, no a teraz sa poďme pozrieť na zimné oblečenie. Týchto päť vecí by mala mať pred začatím zimy v šatníku každá z nás.

1. Rolák je must have kúsok pre zimný outfit

Začneme úplnou klasikou. Rolák je kúsok, ktorý má v šatníku väčšina z nás. Nebude ti v ňom zima a zároveň vieš k nemu doladiť naozaj všetko.

Hodia sa k nemu ako rifle, tak aj sukňa, elegantné nohavice alebo tepláky. Na vrch môžeš zvoliť bundu, kabát, ale takisto i vestu. Ak teda náhodu v tvojej skrini chýba, mala by si si ho určite dokúpiť. Minimálne v čiernej a bielej či béžovej farbe. Pretože s ním dokážeš vytvoriť jednoduchý, ale zároveň trendy zimný outfit.

2. Chelsea čižmy

Čižmy tohto typu patrili minulú zimnú sezónu medzi najviac trendy obuv. A inak tomu nebude ani túto zimu. Tieto čižmy by mala mať naozaj každá z nás.

Akú farbu a štýl zvolíš, je len a len na tebe. Vyzerajú trendy a nadčasovo a máš veľmi veľa možností, ako v takýchto čižmách vyniknúť z davu. V kurze sú napríklad čierne čižmy s farebnými platformami, biele chelsea čižmy budú na tebe takisto svietiť, no a ak máš rada klasiku, zvoľ čisto čierne.

Chelsea čižmy
zdroj: Instagram/deichmann.sk

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista