Pexels/Katerina Holmes

Na chlapoch milujeme a zároveň aj nenávidíme jednu vec – ich prostorekosť. Úprimné, no často nepremyslené slová, ktoré nás od nich vedia príjemne prekvapiť, ale aj zbytočne naštvať. Všetky to veľmi dobre poznáme. Moment, keď niečo nevinne vypustia z úst, no v nás to vyvolá pekný výbuch. Čo si to povedal?

Niekedy sa na tom len zasmejeme, no väčšinou je to vhodný dôvod na to, aby sme mu ukázali, že si to mal naozaj nechať iba pre seba. Samozrejme, berieme to tak trochu s rezervou. Ktoré vety z mužských úst nás teda vedia naštvať najviac?

Čo si dostala krámy alebo čo? No jasné, lebo keď sme nahnevané, tak to nemôže mať iný dôvod, však? Jasné, najviac nami lomcujú pocity a nálady práve počas tých dní, no teraz na to nemusíme hádzať všetku vinu. A čo je jeho vlastne do toho?

Nejako veľmi si sa zmaľovala. Asi si zabudol, že my sa nelíčime pre vás, ale pre nás. Aby sme sa cítili my pekné, nie preto, aby ste nás vy hodnotili ako keby ste vôbec tušili, čo to make-up je. Nude look si necháme na doma, ok?

Už si ako tvoja mama. Tak pozor, moja mama je skvelá, a aj keby mala nejaké „chybičky“, ešte to neznamená, že robím všetko rovnako. Nemôžeš sa čudovať tomu, že som po nej niečo podedila.

Moja ex … Ďalej už radšej ani nepokračuj! Ani náhodou nechceme počúvať o tom, čo a ako tvoje bývalé partnerky (ne)robili, na čo si bol s nimi zvyknutý a podobne. Toto je iný vzťah, tak nechaj minulosť tam, kde má byť.

Čo dnes bude na obed? No asi to, čo navaríš, nie? Alebo máš pocit, že toto je naša úloha? Táto doba je už dávno za nami, takže, ak máš prázdne brucho či chladničku, treba sa o to postarať. Nečakaj, že ti všetko naservírujeme pod nos.

Tá žena mala pekné vlasy (alebo čokoľvek iné). Jedna vec je tá, že sa nemáš čo pozerať na inú. A ta druhá, … čo tým chceš povedať? Že ja nie som dostatočne pekná? My vieme pochváliť iné ženy, no nie vždy nám padne dobre, ak nás s nimi porovnáva práve náš partner.

Máme tu nejaký bordel. Tak vezmi do rúk prachovku a vysávač. Alebo sme naspäť pri tom, že my máme byť žienky domáce? Byt sa neuprace sám, aj keď sa niekedy zdá, že si to naši chlapi myslia, keďže sú zvyknutí na poriadok. A ak zrazu nie je niečo tak, ako „by malo“, čudujú sa, že o to nie je postarané.

A koľko to vôbec stálo? A teba je čo do toho, čo robím s vlastnými peniazmi? Okej, priznávame, že niekedy nakupujeme naozaj bez premýšľania, ale keď nám to robí takú radosť… Tak nám ju neberte takýmito hlúpymi poznámkami.

Asi si trochu pribrala. Dobre, teraz by si mal začať utekať. Všetky témy týkajúce sa nášho vzhľadu sú mimoriadne citlivé, tak si daj na to pozor.

Prídem o hodinu. No to určite! Dobre vieme, koľko trvá taká hodina. Najmä, keď na vás čakáme doma po tom, čo ste nám prisahali, že už ste na ceste.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating