Ku vzťahu jednoznačne patrí aj to, čo sa deje za zatvorenými dverami spálne. Niekedy sa za tým môžu ukrývať vážnejšie problémy, ktoré jedného z vás (alebo oboch) trápia. Inokedy sme schopné počas milovania hovoriť veci, ktoré nie sú zrovna najvhodnejšie. Vďaka tomu sa dostávame do nepríjemných a neraz aj trápnych situácií.

Aby sme ťa pred podobným trapasom uchránili, spísali sme pre teba 10 vecí, ktoré by si počas milovania nemala nikdy hovoriť. Môžeš si byť istá, že tvoja polovička by z toho nadšená nebola a mohla by si pokaziť celú romantickú či vášnivú atmosféru.

Tebe by sa určite tiež nepáčilo, ak by ťa podpichoval kvôli faldíkom alebo výkonu, ktorý si podala. Tak to nerob ani ty jemu. 

Meno niekoho iného

Toto sa môže stať najmä na začiatku vzťahu alebo počas randenia, kedy možno ešte nemáš vysporiadaný predošlý vzťah a rozchod. Prípadne ak si tajne zamilovaná do niekoho iného a predstavuješ, že to robíš s ním. Žiadny muž ale nechce počuť v tom najlepšom meno niekoho iného. Preto si dávaj pozor na to, čo hovoríš.

„Môj bývalý zvykol …“

Neupozorňuj na to, že tvoj partner robí niečo inak než ten bývalý. Pokojne mu o tom môžeš povedať neskôr, nie pri samotnom akte. Inak sa postaráš o to, že zamrzne a nebude vôbec pokračovať.

„Povedz moje meno.“ / „Povedz, ako sa volám.“

Vo filmoch to možno funguje a ženy to bežne robia, no naozaj to chceš počuť? Nie je na tom nič vášnivé, skôr zvláštne. Svojho priateľa by si mohla akurát tak zneistiť, lebo by si nebol istý, či si z neho nerobíš srandu.

„Už budeš?“

Nie je to jasné z jeho pohľadu alebo toho, čo robí? Touto otázkou mu dáš akurát najavo, že ťa to nebaví a už by si chcela, aby bolo po všetkom. Nevinná poznámka môže spôsobiť skôr to, že to bude trvať ešte dlhšie.

Dvojica v bielych županoch sa bozkáva
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.