Prieskum vytvorený portálom Who What Wear odhalil kúsky oblečenia, ktoré muži prehlásili za najatraktívnejšie na ženách. Od klasických little black dress /malé, čierne šaty/, až po top s odhalenými ramenami, je tu selekcia 10 kúskov oblečenia, ktoré sa pravdepodobne nachádzajú aj v tvojom šatníku.

Little black dress

befollagefoto: pinterest.com

Perfektné malé čierne šaty, koktejlky, alebo “little black dress” sú šatníkovou nutnosťou. Sú ideálnou voľbou pri akejkoľvek spoločenskej príležitosti, ale samozrejme aj na bežné nosenie. Pri ich voľbe sa dá perfektne vyhrať s doplnkami, či už zvolíš honosnú striebornú alebo zlatú klasiku, alebo naopak nejaký výrazný element v podobe náhrdelníka či náušníc. Pozor si však určite daj s tým, aby si to neprekombinovala. Pokiaľ zvolíš nejaký výrazný farebný šperk, s lodičkami by si sa už mala stiahnuť do úzadia a naopak. Nechceš svoj look predsa prekombinovať a odviesť všetku pozornosť od šiat. Little black dress sú skvelé na to, aby si sa vďaka ním cítila neodolateľná.

 

        High heels

befunjky-collagefoto: pinterest.com

Každá z nás potrebuje pár ideálnych lodičiek. Mala by si sa v nich cítiť pohodlne, (aj keď vieme, že tento bod dokážeme pre našu krásu vynechať), ale hlavne neodolateľne ! Vysoké topánky predĺžia tvoje telo a zdokonalia jeho držanie. Taktiež vytvoria optickú ilúziu dlhších a chudších nôh. 😉 No nie je to sen? Hovorí sa, že čierne topánky sa hodia ku všetkému. My dnes však vieme, že to už nie je tak úplne pravdou. Univerzálnejšími sa stali pudrové lodičky, daj si však pozor, aby ich odtieň ladil aj s odtieňom tvojich nôh. Popozeraj sa po tých so špicatou špičkou, sú horúcim trendom už niekoľko sezón a myslím, že tento trend len tak ľahko neodíde. 😉

 

Červená farba

befunky-collagefoto : pinterest.com

Existujú určité elementy, ktoré zdôrazňujú ženskú zmyselnosť, červená farba je jedným z nich. Vedci hovoria že ženy, ktoré nosia červenú sú pre mužov najatraktívnejšie, aj keď je to len prostredníctvom červeného rúžu. Práve preto by si si mala určite zadovážiť nejaký červený kúsok v podobe šiat, alebo topánok. Hovorí sa predsa, že ženu v červenom si zapamätá každý, a ja s tým nepochybne súhlasím.

 

  Odhalené ramená

befunky-collage

foto: pinterest.com

Takzvané off-the-shoulder topy, alebo šaty sú super ženským kúskom, ktorý sa do všetkých obchodov dostal toto leto. Sú skvelým, sexy, spôsobom ako odhaliť kus kože bez toho, aby si odhalila príliš. Navyše pôsobia akýmsi boho feelingom, ktorý ťa povznesie na úroveň ženskej femme fatale.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

 

Kožená bundabefunky-collage

foto: pinterest.com

Koženka naša milovaná sa v prechodných obdobiach stáva našou druhou kožou. Vyzeráme ako nespútané, sexy rebelky, ktoré si akoby práve odskočili z rockového koncertu. V čiernej ju milujeme všetky, ale určite stoja za vyskúšanie aj iné farby. Dnes ju zoženieš už naozaj v každej farbe a kombinovať sa dá úplne so všetkým. A myslím to smrteľne vážne.

Čipka  befunky-collage

foto: pinterest.com

Nájsť materiál, ktorý je romantický a všestranný zároveň tak, ako čipka je ťažké. Môže sa tváriť sladko, flirtujúco alebo nevinne. Sama rozhoduješ, ktorú možnosť si zvolíš. Úlohu určite zohráva aj to, pri akej príležitosti sa pre ňu rozhodneš. Paralela medzi svadobnými šatami a tými na rande, je myslím dostatočne hmatateľná.

 

Hlboký výstrih na chrbte

befunky-collagefoto: pinterest.com

Opäť ide o kúsok, ktorý odhaľuje nejaký ten kus tvojej kože. Je veľmi rafinovane zvodný, ale stále dokáže udržať elegantný charakter outfitu. Vyzerať zvodne, ale nie lacne je prioritou číslo jedna aj dnes.

 

Blue jeans and white shirtbefunky-collage

foto: pinterest.com

Tu snáď nie je ani o čom písať.. rifle a košela, rifle a biely top, rifle a biela blúzka atď. Všetko prejde. Ide o kombináciu, ktorou naozaj nič nepokazíš. Niekedy sú tie najjednoduchšie veci zároveň aj tie najlepšie. Veľmi zaužívaným spôsobom čo k tomuto kombinovať bol dlhý čas výrazný náhrdelník, alebo výrazné farebné lodičky či kabelka. Povedala by som však, že tento trend už pomaličky doznieva a sústredila by som sa skôr na iné možnosti, ako si takýto outfit obzvláštniť. Skús vyskúšať prvky kože, zamatu či semišu, ktoré sú momentálnym must-have sezóny.

 

Športové oblečeniebefunky-collage

foto: pinterest.com

To, že nás majú chlapi radi aj v teplákoch snáď žiadnu z nás neprekvapuje. Upotené vo fitku sa však príliš sexy necítime. Milou kombináciou tvojho bežeckého či fitkového outfitu si však tvoje cvičenie môžeš spríjemniť a cítiť sa viac komfortne a sebavedomo.femme

Bonus na záver – Nezabúdaj, že to čo je na tebe najatraktívnejšie je tvoje vyžarovanie. Pokiaľ sa nebudeš cítiť dostatočne vyrovnaná a zmierená s tým, čo máš na sebe a ako vyzeráš, nikdy o tom nebudeš schopná presvedčiť druhých… Preto hľadaj zmyselnosť najskôr mimo tvojho šatníka. Všetko ostatné okolo ti tvoju atraktívnosť vyzdvihnúť len dopomôže. 😉

uzkybanner

Komentáre