Muž a žena, ktorí majú vzťah, sa opierajú hlavami o seba
Pexels/Tima Miroshnichenko

Muži vraj na to majú chuť vždy. Všeobecne, prepáčte páni, to tak aj je. Ak si vo vzťahu, v ktorom vám intímny život fungoval, no zrazu máš pocit, že sa tomu priam vyhýba, zrejme za tým niečo bude. Ty to chceš, on nie. Ako takúto situáciu riešiť? A v čom môže byť problém, ak sa ti tvoj chlap nevenuje v posteli?

V prvom rade, musíš pochopiť, že milovanie jednoducho patrí k zdravému vzťahu. Niektoré ženy, ktoré sa ocitli v takejto situácii, mali pocit, že je s nimi niečo zlé, no ak ti je jasné, že sa mu môžeš aj predhodiť na posteľ a on sa vyhovorí na únavu, chyba v tebe nie je. Neostáva ti nič iné, len sa s ním o tom úprimne a s rešpektom porozprávať.

V čom môže byť problém? K týmto veciam sa len ťažko priznáva.

Už k tebe nič necíti

Jedna z najčastejších možností, kvôli ktorým sa ti začne muž vyhýbať, je práve táto. Bolestivá, ale pravdivá. Ak ťa už nemiluje, jeho city ochladli, nudí sa, či si dokonca našiel milenku, nebude to chcieť robiť, aj keby mohol. Keď je to s jeho pocitmi vážne, jednoducho dostane blok a nebude mať s tebou žiaden intímny dotyk. Je to znak toho, že sa niečo deje, ale, žiaľ, nemá gule na to, aby ti to ešte povedal.

Môže to byť fyzické

Nie vždy je v tom niečo, kvôli čomu by si mala mať zlomené srdce. Občas to môže byť naozaj len fyzický problém. Chlapi však majú svoju hrdosť a tá im nedovolí, aby sa „ponížili“ a šli za lekárom či iným odborníkom, aby im pomohol. Myslia si, že to prejde a hanbia sa priznať, že sú „pokazení“.

S týmto to budete mať ťažké, pretože kým nezačne svoj problém naozaj riešiť, bude trpieť aj jeho ego, čo ho dokáže psychicky poznačiť. A s takýmto mužom sa zase bude žiť ťažko aj tebe.

Má vnútorné trápenie

Práve aj jeho psychika je jedna z možností, v čom môže byť problém. Ak má toho veľa v práci, je vyčerpaný, máte rodinné problémy, či ho trápia iné, osobné veci, dokáže sa uzavrieť do seba. V tom čase na to nebude mať chuť, ak keď by inokedy neváhal ani sekundu. Naša myseľ je s telom prepojená a vzájomne sa ovplyvňujú.

Keď si fit a šťastná, potom si užívaš všetko. Ak sa tvoja duša trápi, tvoje telo chce len ležať a nič nerobiť.

Ak ti nič z tohto nepriznal, možno je to naozaj len v tom, že je potrebné oživiť váš milostný život. Vyskúšaj overené 3 tipy, ktorými v posteli potešíš každého chlapa.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating