instagram.com/twilight

Určite si spomínaš na nekončiaci príbeh upíra Edwarda Cullena a jeho krásnej ženy Belly Swanovej. Tento príbeh nás sprevádzal rokmi dospievania a všetky sme snívali o romantike, ktorá sa strieda s dobrodružstvom.

Sága sa ale v roku 2012 skončila, keď bol natočený posledný diel, v ktorom sa Bella dočkala premeny na upírku a z krehkej lane sa stala neskrotná levica. Čo sa však zmenilo?

Autorka Stepenie Meyer prekvapila fanúšikov a pripravila pre nich nový pohľad na celý príbeh. Verím, že potešila aj teba. Názov novej knihy je Midnight Sun, v preklade Polnočné slnko. Kniha prináša úplne opačný pohľad na príbeh. Kým sme doteraz sledovali myšlienky nevinnej Belly, tentokrát sa môžeme tešiť na to, čo v sebe skrýva Edward.

Kniha v sebe skrýva myšlienky Edwarda a tak budeme môcť viac pochopiť jeho lásku k človeku a to, ako dokázal niekto chladný milovať. Dostaneme viac odpovedí na to, kým bol v minulosti. Ponoríme sa viac do hĺbky rodiny Cullenovcov a spoznáme aj pravé vzťahy v ich rodine.

Dialógy v knihe ostali neporušené a presne také, aké boli aj z pohľadu Belly. V knihe sa dozvieme aj to, prečo Edward nechal Bellu úplne samú a ako od nej dokázal odísť. Prečítame si jeho myšlienky, ktoré ho viedli k smrti ale aj tie, ktoré cítil, keď sa jej díval do očí.

Kniha je už v predaji, no zatiaľ len v anglickom jazyku a tak dúfajme, že sa niekto podujme na jej preklad a my si ju budeme môcť čoskoro prečítať v pohodlí domova a znova sa preniesť do sveta tajomna a nekonečnej lásky dvoch rozdielnych ľudí … alebo upírov?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife