Twiinsky

V poslednom čase prežili hneď niekoľko desivých momentov. Sestry Daniela a Veronika Nízlové, sa ocitli v rukách záchranárov kvôli nepríjemnej alergickej reakcii, ktorá im ohrozovala život. Ako Twiinsky uviedli pre portál topky.sk, na skutočnú príčinu prišli až neskôr.

Len pred pár týždňami šokovala svojich fanúšikov na Instagrame Daniela, ktorá skončila na urgentnom príjme s opuchnutou tvárou. Ako uviedla, opuchol jej jazyk, pery, hrdlo a ťažko sa jej prehĺtalo. Po podaní infúzie sa jej uľavilo. Dôvodom mala byť alergická reakcia na arašidové chrumky.

Avšak, pomoc záchranárov kvôli rovnakému problému vyhľadala následne ešte niekoľkokrát nielen ona sama, ale aj jej sestra Veronika, ktorá mala len nedávno rovnaký problém s alergiou.

Twiinsky
zdroj: Instagram/twiinsmusic

Twiinsky v ohrození kvôli tomu, čo doma používajú mnohí

„Bolo to strašné, naozaj sme sa báli o život. Len tak sa ráno či nadránom zobudiť s opuchnutým hrdlom, jazykom, nemohli sme prehĺtať. Cítili sme sa ako v hodine dvanástej, ten strach sa nedá popísať,” priznala sa Twiinska.

Instagram/danielatwiins
zdroj: Instagram/danielatwiins

Podľa informácií mala Daniela skončiť v rukách záchranárov až štyrikrát a pomoc potrebovala aj Veronika. Problémom teda neboli spomínané chrumky, ale niečo, čo aktuálne používa v domácnosti mnoho ľudí.

Instagram/danielatwiins
zdroj: Instagram/danielatwiins

„Zistili sme, že sa nám to deje vždy, keď sme prespali u rodičov. A potom mamina prišla na to, že vymenila aviváž – začala používať parfumovaný olej na pranie bielizne. Nemôžeme ovoňať ani tú fľašku,” prezradila Daniela.

Instagram/danielatwiins
zdroj: Instagram/danielatwiins

Až neskôr prišli teda na to, čo im vyvolalo alergickú reakciu. Teraz už môžu Twiinsky spávať bez toho, aby sa strachovali o život.

Zdroj: topky.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News