Twiinsky a Lobotka

Možno by si povedala, že je to viac než jasné. Linda má blond vlasy a modré oči po svojom otcovi, futbalistovi Stanovi Lobotkovi. Daniela Nízlová teraz na svoj Instagram ale pridala príspevok, v ktorom to všetko vyvrátila. Nie sú to Twiinsky a ani Lobotka. Na tohto človeka alebo ľudí sa vraj speváčkina dcérka podobá najviac.

Daniela Nízlová sa so Stanom Lobotkom rozišli pred rokom. Z tohto vzťahu si Twiinska odniesla dcérku Lindu. Keďže futbalista sa kvôli pracovným záležitostiam zdržiava v zahraničí, vždy keď je na Slovensku, snaží sa tráviť čas aj s dcérou.

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka
zdroj: Instagram/danielatwiins

Iba nedávno sme ti písali aj o tom, že celá rodinka spolu strávila noc v byte futbalistu. Možno aj v tebe zahniezdil pocit radosti, že Lobotka a Nízlová sa opäť dajú dokopy, no o pár dní nato sme sa dozvedeli, že Lindin otecko si už našiel novú partnerku.

Linda sa vraj nepodobá ani na Twiinsky, no ani na Lobotku

Možno by si povedala, že je viac než jasné, že Linda sa podobá na svojho otca. Daniela to ale v príbehu na svojom Instagrame vyvrátila a priznala, že to nie je ani on a ani Twiinsky. Niektorí dokonca tvrdia, že jej skoro 3-ročná dcérka má skôr gény dedka.

„Dostávam otázky: Celý tatalko Daniel Nízl alebo Stanislav Lobotka? Každopádne, keď sme boli v Španielsku alebo Taliansku, mysleli si, že Daniel Nízl je Stankov tatino… A Linda je taký mix,“ priznala Daniela na svojom Instagrame.

Daniela Nízlová o Linde
zdroj: Instagram/danielatwiins

A na koho sa podľa teba Linda podobá najviac? Je to Lobotka alebo dedko Daniel?

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News