V poslednom čase sa dvojičky Veronika a Daniela Nízlové objavujú v slovenskom šoubiznise čoraz viac. Majú veľa noviniek nielen v pracovnej, ale aj súkromnej oblasti.

Twiinsky sa rozhodli venovať hudbe pre malé deti. Najskôr si založili len youtubový kanál TwiiNSkids, no rovno stihli vydať už aj album s názvom „Zlatá brána dokorán“.

Veronika Nízlová len pred pár dňami porodila a pohlavie bábätka odhalila práve v prvej detskej skladbe. Už je z pôrodnice doma a spoločnosť jej robí sestra Daniela. Prednedávnom sa rozišla s priateľom Stanom Lobotkom, a tak spolu s dcérkou Lindou zatiaľ bývajú spolu s Vebi.

Vebi je umelecké meno Veroniky, ktorá sa vydala aj sólovou hudobnou cestou a už čoskoro sa môžeme tešiť na novú pieseň. Na svojom Instagrame zverejnila úryvok textu, ktorý určite mnohých prekvapil.To, čo mám, ti už nedá žiadna z nich. Neskoro, záujem už nemám. Buď šťastný. Zamotaný vo vlastných výmysloch sa strácaš,“ bude sa spievať v pripravovanej novinke.

Komu venovala Veronika tento záhadný odkaz plný výčitiek? Táto otázka sa zaiste vynorila v hlavách viacerých fanúšikov. Bude to otec dieťatka, ktorého identita je zatiaľ neznáma a kvôli ktorému bude Twiinska slobodnou mamičkou?

Alebo sa Vebi inšpirovala nečakaným rozchodom svojej sestry a skladba bude venovaná Stanovi? Neostáva nám nič iné, len si počkať na premiéru a zo zvyšného textu sa možno dozvieme viac. Zatiaľ môžeme len tipovať.

Koho podľa teba Veronika spomína v novej pesničke? 

Veronika si momentálne užíva dcérku Neu

Twiinska Vebi počas tehotenstva

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.