Speváčka Vebi – Veronika Nízlová, známa zo sesterského dua Twiins, by o nepríjemných komentároch na sociálnych sieťach vedela rozprávať. Aj ona sa už stala terčom nevhodných rečí mierených na jej postavu, kvôli ktorým sa trápi množstvo žien.

Veronika spolu so sestrou a ďalšími 4 ženami vystúpila v show Tvoja tvár znie povedome, kde sa zahrali na spevácku skupinu Pussycat Dolls. Ako to už býva zvykom, žiarlivosť a neprajnosť na seba nenechali dlho čakať. Pod príspevkom, ktoré z vystúpenia Vebi uverejnila na svojom Instagrame, sa pod milými komentármi museli nájsť aj tie ozaj nevhodné.

,,Akurát tie kočky z Pussycat Dolls neboli také vyžraté ako vy,” objavilo sa v jednom z komentárov, ktorý mieril nie len na samotnú Veroniku, ale aj zvyšok dievčenskej skupiny, ktorú v show stvárnili aj Daniela Nízlová, Mamba Dasha, Saša Gachulincová, Veronika Strapková a Ivana Regešová. V ďalšom komentári znelo: „Fakt ste dáka tučná.“

Odozva na seba nenechala dlho čakať a Veroniku aj s jej kolegyňami začalo obhajovať množstvo ľudí, ktorí si naozaj nemyslia, že práve ony majú problém s postavou. Aj keď Vebi priznala, že trocha pribrala, urážky sa jej nijak nedotkli. Poukázala však na to, že práve takéto hejty môžu za to, že majú iné ženy problémy s váhou a vlastným sebavedomím.

zdroj: instagram/veronikatwiins

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.