Nové vlasy, nový chlap? Twiinska Daniela Nízlová sa rozhodla pre radikálnu zmenu svojej vizáže. Po dlhých rokoch vyzerá úplne inak, než si ju, ale rovnako aj jej sestru, všetci pamätáme. Zdá sa, že začínajúcu životnú etapu spojila aj s viditeľnou zmenou. O svoje nové „ja“ sa podelila s fanúšikmi na Instagrame, ktorí nešetrili chválou. A nie len to.

Daniela spolu so sestrou Veronikou oslávili len nedávno svoje 36. narodeniny. Tento vek by týmto šikovným kráskam len málokto tipoval. V slovenskom šoubiznise patria k ženám, ktorým vzhľad mnohé iné závidia. Nie len mladistvé tváre, ale aj tip-top postavičky môžu za to, že o pánsky záujem nemajú núdzu.

V skutočnosti však ani jedna z nich ešte nenašla toho pravého.

Twiinska tak, ako ju poznáme

Daniela Nízlová zatúžila po zmene
zdroj: Instagram/danielatwiins

Daniela je už pol roka nezadaná po tom, čo prebehol nečakaný rozchod medzi ňou a futbalistom Stanislavom Lobotkom. Z Talianska vzala so sebou dcérku Lindu a presťahovala sa späť na Slovensko, kde žijú u jej rodičov. So sestrou však už budú o chvíľu oficiálne presťahované do vlastného domu. Veronika tam bude mať zase svoju dcérku Neu, ktorú má s hudobníkom Matúšom Kolárovským.

Bývanie vo štvorici nie je ich jediná novinka. Daniela sa rozhodla aj pre radikálnu zmenu vizáže, pričom jej okolie tvrdí, že omladla o 20 rokov! Súhlasíš s nimi?

Twiinsky
zdroj: Instagram/danielatwiins

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.