Instagram/veronikatwiins

Nebojí sa ukázať aj bez prehnaných filtrov. Čerstvá mamička Veronika Nízlová, ktorá si vo svojej sólo kariére hovorí Vebi, je tak, ako aj jej sestra Daniela, známa tým, že sa o svoj vzhľad poriadne stará. 35-ročné speváčky zo sesterského dua Twiins si za svoju kariéru vyslúžili už množstvo kritiky od fanúšikov. Na Instagrame vraj pôsobia príliš umelo.

Pravdou však je, že skvelé postavy, ktoré im obom nezmenilo ani tehotenstvo, môžu iné iba závidieť. A hejteri už nemôžu „kopať“ ani do upravených selfie snímok či príbehov, na ktorých používajú filtre a retuš. Veronika sa totiž ukázala aj bez výrazného líčenia očí. A rozdiel medzi fotografiami je viac než viditeľný.

Veronika, tak ako aj jej sestra, zostala na výchovu dcérky sama. Kým ona sa už vopred rozhodla vychovávať malú Neu sama, Daniela prežila nečakaný rozchod, po ktorom sa vrátila naspäť na Slovensko. Ich ženskú časť rodiny teda tvorí aj dvojročná Linda, ktorej je otcom Stanislav Lobotka. Svoje druhé narodeniny pritom veľkolepo oslávila iba včera. Momentálne žijú všetky spolu a rodičia im pomáhajú s výchovou a starostlivosťou o deti.

Dnes sa spoločne vybrali na výlet a cestou v aute ukázala Veronika nie len svoju dcérku a neterku, ale aj seba bez líčenia.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News