Twiinska Daniela

Zdá sa, že ich ochorenia vôbec neobchádzajú. Len pred pár dňami bojovali sestry Nízlové s nepríjemnou alergickou reakciou, ktorá si vyžiadala pomoc záchranárov. Twiinska Daniela teraz pre Nový čas priznala, aké trápenie si v posledných mesiacoch zažila aj so svojou dcérkou Lindou, ktorá ostala v plači a v bolestiach. 

36-ročná Daniela Nízlová má doma už slečnu, ktorá práve nastúpila do škôlky. Čoskoro už trojročná Linda, ktorej otcom je známy futbalista Stanislav Lobotka, však v poslednom čase zažívala ťažké chvíle. Jej mama, ktorá na ňu ostala v podstate sama, musela bojovať s vírusovým ochorením, ktoré sa Lindy držalo 3 mesiace.

Twiinska Daniela s dcérou
zdroj: Instagram/danielatwiins

Twiinska Daniela mala čo robiť

Začalo sa to dvoma pľuzgierikmi a o chvíľku ich bolo 50. Myslím si, že to chytila v bazéne, keď sme boli vo wellness. Nevedela som, čo robiť, nič nepomáhalo a až neskôr sme našli pre nás najlepšiu kombináciu a ešte nám pomohla aj dovolenka pri mori,“ vyjadrila sa mamička. Linda totiž chytila vírusové kožné ochorenie, kvôli ktorému ju trápili bolestivé pľuzgiere.

Našťastie sa to na ostatných členov ich domácnosti neprenieslo a Linda je z najhoršieho vonku. Chvíle strachu o svoj život prežívali len nedávno aj dvojičky, ktoré veľmi zle reagovali na oleje na pranie. Tie im vyvolali také opuchy, že niekoľkokrát skončili na pohotovosti. Zdá sa, že si budú musieť dávať veľký pozor na rôzne veci, ktoré im spôsobujú komplikácie.

Twiinska Daniela s dcérou
zdroj: Instagram/danielatwiins

Obetavé mamičky však robia všetko preto, aby ťažké chvíle ustáli a sú si vzájomne oporou. Aj keď im dcérky Linda a Nea robia radosť, s chlapmi také šťastie nemali. Daniela aj Veronika majú už každá za sebou rozvod a neostali ani s mužmi, ktorí sú otcami ich dcér. Lásky ale majú v živote dosť a nesmútia preto.

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News