Twiinska Daniela Nízlová určite nečakala, aký rozruch sa okolo jej osoby vyvolá po rozchode s partnerom Stanislavom Lobotkom. Spočiatku len mlčala a na Instagrame prezradila fanúšikom, že ju to zaskočilo a bolí to.

Od tej doby sa začali v bulvárnych denníkoch objavovať nové a nové detaily, ktoré vraj mali stáť za rozpadom ich lásky. Zväčša pochádzali len od anonymných zdrojov z ich okolia. Daniela sa rozhodla konečne k téme vyjadriť aj dlhšie.

„Ticho lieči🙏🏻 V posledných dňoch zaznelo v médiách a na sociálnych sieťach viacero informácií, ktoré majú so skutočnosťou len veľmi málo spoločného. Nebudem však reagovať na tvrdenia anonymných zdrojov,“ prezradila v úvode Daniela. Pravdepodobne narážala na správy o tom, že údajne za rozchodom mali byť jej popôrodné kilogramy alebo tretia osoba.

„V tomto prípade platí, že je to naše súkromie a nebudeme sa k tomu vyjadrovať. Tak sme sa so Stanom dohodli. Na klamstvo, poškodzovanie dobrého mena a dehonestáciu mojej osoby ale budem reagovať prostredníctvom môjho právneho zástupcu,“ zdôverila sa Twiinska svojim fanúšikom.

V médiách sa objavili nepodložené správy aj o tom, že od Lobotku má vyžadovať tučné výživné vo výške niekoľko tisíc eur nielen na dcérku Lindu, ale aj na ňu. Daniela vo svojom príspevku reagovala aj na finančnú situáciu v jej živote.

„Aktívne pracujem už od svojich 10 rokov, na autá, bývanie či luxusné dovolenky si viem zarobiť aj sama. Pokrytectvo a závisť zažívame s Veronikou pravidelne, je to súčasť nášho života už niekoľko rokov. Nemusia nám všetci fandiť, nemusia byť všetci naši kamaráti… Sme také, aké sme. Dnes máme každá dieťa, a to, aby bolo o naše deti riadne postarané a aby boli v bezpečí, to je našou prioritou,“ povedala na záver.

Pravdou teda je, že len ona a Stano presne vedia, čo sa medzi nimi stalo. Podľa Danieliných slov by nemali byť doterajšie detaily o ich rozchode veľmi pravdivé, keďže pochádzali z neoverených zdrojov, a tak to mohol prezradiť ktokoľvek, kto chcel dvojici uškodiť.

Fanúšikov určite zaujíma, čo všetko sa medzi Danielou a Stanom stalo a je správne, že sa o tom Twiinska rozhodla prehovoriť. Zatĺkaním alebo mlčaním by len dávala ostatným príležitosť na vznik nových konšpirácií.

Čo hovoríš na Danielinu reakciu? 

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.