Nákupné maniačky či iné odborníčky na módu sa teraz možno budú chytať za hlavu, pretože outfity k sebe úplne neladia. No ide hlavnú myšlienku a účel takéhoto rozhodnutia.

Mark Bryan má 61 rokov, pochádza z Nemecka a rozhodol sa pre netradičný krok vo svojom živote. Do svojho šatníka zaradil sukne a topánky s opätkami, ktoré nosí každý deň do práce. Nie, nepracuje v žiadnom bare ani podniku, kde by sa mal prezliekať za ženu. Pracuje ako inžinier.

Tvrdí o sebe, že je normálny ženatý chlap, ktorý má rád Porsche a pekné ženy. Len sa rozhodol do svojho každodenného života zaradiť sukňu a opätky. Podľa neho by tieto veci nemali byť posudzované podľa pohlavia.

Od februára získal takmer 250-tisíc fanúšikov, ktorí podporujú jeho myšlienku a sú zvedaví na jeho ďalšie outfity. Ako si môžeš všimnúť, vrchnú časť tvorí normálne pánske oblečenie, preto takáto kombinácia niekedy pôsobí zvláštne.

Je ale obdivuhodné, že dokáže vydržať v takých vysokých opätkoch, pretože s takýmito topánkami má problém nejedna žena. A jeho zbierka lodičiek? Takú by si chcela mať doma určite aj ty. Čo na Marka hovoríš ty?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.