Keď je s tebou, toľko lásky ti daruje, že si myslíš, áno, toto je ten pravý, on ma proste musí skutočne milovať. Len nech sa pominie tvoja prítomnosť a jeho správanie sa zmení na nepoznanie. Tento problém zažíva mnoho báb. Jednoducho, jeho láska je povrchná a len na oko. Medzi priateľmi či známymi sa správa ako slobodný, len keď je s tebou, tak sa zrazu začne správať, že je vo vzťahu. No čím to asi bude!

Zrejme tak, ako tomu nerozumieme ani my, tak určite ani ty nechápeš tú podstatu, prečo chodí muž so ženou, za ktorú sa „hanbí“. Nechce ju ani predstaviť a zoznámiť s kamarátmi. Dnes je úplne bežné sem tam sa podeliť na sociálnych sieťach so záberom svojho partnera, on to odmieta. Vyhradzuje si presný čas, ktorý jej venuje. Čo je toto vlastne za vzťah?

Presné body, čo všetko môže byť za tým neexistujú, no nám napadajú aj tak práve tieto… Čo ak nie si jediná? Čo ak má ďalšie bokovky, ku ktorým sa správa rovnako? A tým, že nechce, aby táto celá bublina klamstva praskla, robí to, čo robí. Čo ak si s tebou nepredstavuje budúcnosť a si len jeho niečo dočasné, aby sa nenudil? Tak to je ozaj od neho hnusné! Nemyslíš? Aj to môže byť tieň toho, že nechce, aby o tebe niekto v jeho živote dôležitý vedel. Čo ak si nie je tebou istý a do času, kým nenájde v sebe istotu, sa bude takto k tebe správať?

Nič ho neospravedlňuje. Vybral si ťa a tým pádom nesie zodpovednosť za vás, tak ako i ty. Takéto správanie je nanajvýš len prejav neúcty voči tebe. Keď si ťa vybral, kde mal hlavu? Zaslúžiš si zaobchádzanie vhodnej pravej dámy. Neospravedlňuj ho ani ty. Ukáž mu, že ty máš svoju cenu a toto ti robiť nemôže.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.