RYBY:

Ryby + škorpión = v tomto vzťahu bude dominantnejší škorpión, ale to je v poriadku, pretože ryby sú na to zvyknuté. Čo robí túto lásku takú silnú je to, čo sa deje u nich doma. Škorpión potrebuje trochu viac času na lásku a ryby im to poskytnú.

Ryby + blíženci = blíženci a ryby majú rovnakú citlivú stránku, porozumenie a súcit. Tento pár je netradičný, pretože blíženci sú ako vietor a ryby sú plaché a niekedy smutné. No spolu si skvelo rozumejú.

Ryby + ryby = sú si veľmi podobné, to, že sa môže zdať, že nie sú veľmi nekompatibilné nie je pravda. Je to presný opak. Je to vzťah, ktorý zmení tvoj život a možno bude trvať aj naveky.

BLÍŽENCI:

Blíženci + strelec = toto je jeden zo vzťahov, kde bude strelec romantickejší. Blíženci sú dosť cieľavedomé osoby, takže podpora, ktorú dostanú u strelca, je všetko čo potrebujú na úspech.

Blíženci + váhy = základ tohto vzťahu je založený na priateľstve. Je to pravdepodobnejšie jeden z najdôvernejších párov, pretože láska vznikla na základe priateľstva.

Blíženci  + ryby = pozri u znamenia Ryby.

ŠKORPIÓN:

Škorpión + rak = môže sa zdať, že škorpión je chladný a rak je emotívne založený ale pokiaľ sa spoliehajú jeden na druhého a majú medzi sebou vytvorenú dôveru, bude to úspešný vzťah.

Škorpión + váhy = aj keď tento vzťah nemusí byť vždy dokonalý, je jedinečný a obidvaja partneri si uvedomujú, aké majú šťastie že sa našli.

Škorpión + ryby = pozri u znamenia Ryby.

VÁHY:

Váhy + lev = toto je dvojica, ktorú budete vidieť všade na sociálnych sieťach. Každý z partnerov miluje pozornosť a úspech. Toto je pár, ktorý sa bude usilovať o to, aby si naozaj zadefinovali svoje ciele, pretože to bude ich hlavná úloha.

Váhy + blíženci = pozri u znamenia Blíženci.

Váhy + škorpión = pozri u znamenia Škorpión.

LEV:

Lev + lev = toto je pár, ktorý sa bojí vzdialenosti, pretože príťažlivosť medzi nimi je veľmi silná. Tak, ako sa navzájom nepotrebujú, tak sa navzájom chcú. Každý má odlišné životy ale spolu tvoria jeden úžasný život.

Lev + strelec = dve slová: jednoduchá láska. Obidve znamenia sú veľmi bezstarostné a moc sa o seba navzájom nestarajú, no skôr medzi nimi funguje chémia, bozky a objatia.

Lev + váhy = pozri u znamenia Váhy.

STRELEC:

Strelec + baran = kľučom k tomuto vzťahu je zábava. Pretože nie je nič, čo by strelec nechcel brať ako výzvu a to mu vodnár poskytuje. No obidvaja zvíťazili nad svojimi srdciami.

Strelec + lev = pozri u znamenia Lev.

Strelec + blíženci = pozri u znamenia Blíženci.

BARAN:

Baran + panna = tento pár má veľa odlišných vlastností ale napriek tomu to funguje. Panna má rada všetko naplánované, zatiaľ čo baran je dobrodružnejší typ. No láska medzi nimi je silná.

Baran + vodnár = tieto dve osoby sa navzájom potrebujú. Je to emocionálne spojenie založené na vášni, na láske a pochopení.

Baran + strelec = pozri u znamenia Strelec.

VODNÁR:

Vodnár + vodnár = keď na seba narazia, navzájom sa budú posúvať na svojej ceste dopredu. Budú sa podporovať v práci aj v svojich osobných cieľoch.

Vodnár + býk = býk je tvrdohlavý a má rad ťažké oriešky. Spočiatku sa môže zdať, že sa budú nenávidieť, no časom sa to zmení na priateľstvo.

Vodnár + baran = pozri u znamenia Baran.

BÝK:

Býk + rak = toto je ďalšia silná zhoda. Toto sú dvaja ľudia, ktorí sú praktickí a realistickí. Pár, o ktorom sa bude rozprávať aj v budúcnosti.

Býk + kozorožec = tieto dve znamenia sú definíciou energie. Keď sú sami sú neistí ale keď sú spolu, hneď je všetko lepšie.

Býk + vodnár = pozri u znamenia Vodnár.

RAK:

Rak + rak = keď sa stretnú dve znamenia, je to vzťah, kedy sa môže láska príliš skoro rozbiť. Zatiaľ čo niektorí tvrdia, že by mali spomaliť a najprv sa spoznať, nerobia to tak. Chcú všetko rýchlo a hneď.

Rak + škorpión = pozri u znamenia Škorión.

Rak + býk = pozri u znamenia Býk.

Zobraziť celú galériu (7)
zdroj: www.twenty20.com

KOZOROŽEC:

Kozorožec + kozorožec = čo robí tento pár tak silný sú ich hodnoty a dôvera. Chcú niekoho, na koho sa môžu pozrieť a zamilovať sa do bezpečnosti v tom, že im ten druhý neublíži.

Kozorožec + panna = toto je vzťah, ktorý sa buduje veľmi pomaly, pretože panna je veľa krát skeptická.

Kozorožec + býk = pozri u znamenia Býk.

PANNA:

Panna + panna = táto zhoda znamení vyvolá krásnu lásku a cit, pretože si dvaja ľudia navzájom skvele rozumejú. Často sa cítia nepochopení a osamelí, takže keď sa navzájom nájdu, je to všetko, čo môžu mať.

Panna + baran = pozri u znamenia Baran.

Panna + kozorožec = pozri u znamenia Kozorožec.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.