Tvoja tvár znie povedome porota

Už čoskoro sa môžeš tešiť na 7. sériu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Televízia Markíza na svojom Instagrame prezradila novinku, ktorá určite mnohých poteší. Do porotcovského kresla totiž zasadne úplne nová tvár.

Účinkujúcich novej série zatiaľ nepoznáme, aj keď sa šušká o rôznych menách. Televízia sa rozhodla ako prvých predstaviť moderátora spolu s porotou.

„Hoci sa v porote objavia aj overené tváre z predošlých ročníkov, do porotcovského kresla zasadnú aj absolútni nováčikovia. Porotu v zložení Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário „Kuly“ Kollár v siedmej sérii doplní aj talentovaný hudobník Márián „Čeky“ Čekovský a úspešný slovenský bojovník MMA Attila Végh. Divákov aj tentoraz prevedie celou šou ostrieľaný a skúsený moderátor Martin Nikodým,“ prezradila TV Markíza.

Attila Végh je známy nielen v klietke, ale aj celkovo v slovenskom šoubiznise. Nedávno si ho mohla vidieť v tanečnej šou Let´s Dance, zahral si v seriáli Ultimátum a dokonca má aj svoj vlastný seriál, ktorý sa natáčal dlhé 4 roky. Seriál s názvom Attila – Splnený sen mal premiéru v apríli tohto roku a určite ti ho odporúčame pozrieť.

Attila Végh
zdroj: Instagram/veghattila

Tvoja tvár znie povedome bude pre zápasníka trochu iná než predošlé projekty, pretože teraz bude on ten, kto bude hodnotiť výkony súťažiacich. Attila je známy svojím humorom, takže to vyzerá tak, že sa máme na čo tešiť.

Čo hovoríš na takéto zloženie poroty?

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News