Každý človek má nejakú zlú vlastnosť. A nech sa ju všemožne snažíme skryť, ľudia ich považujú za veľmi otravných. Toto je tá tvoja na základe znamenia.  

Baran 

Tvoje znamenie si až príliš verí. Myslíš si, že si určená len na robenie skvelých vecí. Si motivovaná a poháňaná dobrou energiou, len niektorí ľudia si myslia, že by si sa mala prestať toľko vyvyšovať nad ostatných. 

Býk 

Si známa ako najtvrdšia osoba zo všetkých a máš nekompromisnú povahu. Hlboko v sebe máš zakorenené, že len tvoj názor je správny. Nič iné si ani nepripúšťaš, a tak to s tebou ľudia nemajú ľahké. 

zdroj: unspalsh.com

Blíženci

“Môžeš už jednoducho prestať rozprávať? Myslím si, že naozaj stačilo.” Takto nejako na teba reagujú ľudia. Si veľmi, ale naozaj veľmi, ukecaná a rada rozprávaš. Niektorých ľudí to tak otravuje, že sa s tebou prestali vídať. 

Rak 

Neexistuje spôsob, ako ti to povedať bez toho, aby si nemala zlomené srdce. Si veľmi emotívna. Svoje city nikdy neskrývaš a si schopná rozplakať sa na ulici za bieleho dňa. A ak neplačeš kvôli tomu, čo sa ti dnes stalo, tak preto, pretože ťa nechal tvoj priateľ. Nie je moc príjemné ťa počúvať. 

Lev 

Si rada stredobodom pozornosti. Máš rada to, ako si hviezdou večera a neprijímaš nič iné. Je to však problém, pretože vyžaduješ až moc pozornosti. Ak ju nedostaneš, staneš sa dramatickou. To je to, čo otravuje všetkých ľudí. 

Panna 

Nikdy sa z ničoho nevieš tešiť. Ako panna si veľká perfekcionistka a s ničím nie si spokojná. Ľudí naokolo to vytáča, oni by dali všetko za to, keby dosahovali také výsledky ako ty. Tak sa spamätaj. 

zdroj: unsplash.com

Váhy 

Si nepríjemná, pretože sa nikdy nevieš rozhodnúť. Nevieš, či si máš objednať pizzu alebo hamburger. Nevieš, či chceš ísť na dovolenku k moru alebo na hory. Nevieš, či chceš čokoládovú alebo vanilkovú zmrzlinu. Ľudia na tebe neznášajú to, že ti to tak dlho trvá. 

Škorpión 

Si tajomná, manipulačná a pomstychtivá žena. Ty nemáš jednu otravnú vlastnosť, máš ich hneď niekoľko. Si príliš intenzívna a vášnivá, čo je niekedy na škodu. Nielen tebe, ale hlavne ľuďom – oni by sa s tebou aj bavili, ale otravuje ich to. 

Strelec 

Žiješ preto, aby si preskúmala celý svet. Často to však znamená, že nemáš dostatočné zázemie a nikdy nikde nevydržíš dlho. Veľmi to ľudí otravuje, pretože ťa nemôžeš zastihnúť. Alebo aj môžu, ale nevedia, kde budeš. 

zdroj: unsplash.com

Vodnár 

Pri komunikácii s tebou sa ľudia cítia, akoby sa rozprávali s robotom. Nevynakladáš žiadne úsilie na to, aby si sa prepojila s citmi. Ľudia to nemajú radi, pretože nevedia, čo od teba čakať a ako sa pri nich cítiš. 

Kozorožec

Pozeráš sa na ostatných, ktorí nepracujú tak ako ty, trochu ako snob. Niektorým sa zdá, že si dokonca vyberáš, s kým sa budeš baviť. Veľmi ti záleží na imidži – či už tvojom alebo tvojich priateľov. Niekomu to naozaj prekáža a obťažuje ho to. 

Ryby 

Vždy sa staráš o problémy druhých ľudí, ale niekedy nevieš zvládnuť tie svoje. Si príliš citlivá, neustále máš hlavu v oblakoch a to ľudí na tebe veľmi rozčuľuje.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.