Asi každá žena má jednu obľúbenú vôňu, ktorej dá vždy prednosť. Niekomu sa páčia jemné kvetinové vône, iné zas uprednostnia výrazné sladké alebo osviežujúce citrusové arómy. Aký typ parfumu je tvoj obľúbený? Portály Cups of Coco, Reader´s Digest a Cosmopolitan prezradili, čo takýto výber vypovedá o tvojej osobnosti.

Niekedy aj maličkosť ako obľúbená vôňa dokáže o tebe a tvojich povahových črtách prezradiť viac, než by si vôbec čakala. Vyber si jednu vôňu a sleduj, či budú výsledky naozaj sedieť aj na teba.

Aký typ parfumu je tvoj najobľúbenejší?

Tvoj obľúbený parfum o tebe prezradí veľa: Si skôr na sladké alebo citrusové vône?
Citrusové vône
Ak uprednostňuješ citrusové vône, prezrádza to o tebe, že si veselá, pozitívna a energická osoba, ktorá je hviezdou každého večierku. Si rodenou vodkyňou, máš pevnú vôľu a odhodlanie, preto ťa ostatní niekedy považujú za dominantnú a agresívnu. Máš rada poriadok a každé ráno sa tešíš na to, čo ti deň prinesie.
Kvetinové vône
Ak uprednostňuješ kvetinové vône, prezrádza to o tebe, že si citlivá, starostlivá, obetavá, pozorná, ale trochu rezervovaná. Rada pomáhaš ostatným ľuďom a tráviš čas so svojimi najbližšími priateľmi. Starostlivo si plánuješ svoju budúcnosť a zvažuješ všetky rozhodnutia, ktoré urobíš, pretože si aj trochu opatrná. Vždy najskôr premýšľaš, až potom konáš.
Ovocné vône
Myslíš si, že ľudia, ktorí majú radi ovocné vône, sú skôr veselí a sladkí? Opak je pravdou. Ak máš rada ovocné vône, s najväčšou pravdepodobnosťou patríš k pesimistom, ktorí vidia pohár skôr poloprázdny než poloplný. Veľmi často bývaš podráždená, sarkastická a výstredná. Rýchlo sa nahneváš, no na druhej strane sa dokážeš aj zabaviť.
Korenisté a orientálne vône
Ak uprednostňuješ korenisté a orientálne vône, prezrádza to o tebe, že si sofistikovaná a sebavedomá žena. Tieto parfumy totiž nie sú vhodné pre všetky ženy. Aj keď bývaš niekedy trochu nervózna, vieš, čo chceš a za akým cieľom ideš. Polovica žien ťa obdivuje kvôli tvojmu vystupovaniu a druhá ťa nenávidí, pretože by chceli také sebavedomie, aké máš.
Drevité vône
Ak uprednostňuješ drevité vône, prezrádza to o tebe, že si neskrotná, no zároveň si veľká perfekcionistka. Vďaka tomu si sa ale dostala tam, kde si teraz a môžeš byť na seba hrdá. Do čoho sa pustíš, vždy aj dokončíš. Veľké očakávania máš nielen od seba, ale aj od iných ľudí.

Zdroj: Cups of CocoReader´s DigestCosmopolitan

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.