Ťažké je nájsť pravú lásku, keď ľudia nosia často masku. Ale keďže nemáme na srdci ochrannú pásku, občas skončíme len ako zárez na opasku. 

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Keď si kúpim balíček s dvesto sponkami a už pri pokladni viem, že o dva týždne budem mať tak maximálne tri alebo keď Popoluška šla na ples žúrovať a tancovať s princom s pocitom, že má čas len do polnoci.. tak nejako sa cítim, keď sme spolu vonku. Si úplne super, venuješ sa mi, nečumíš stále do mobilu, pozeráš mi do očí, počúvaš ma a ja aj tak viem, že po príchode domov mi nenapíšeš správu, že ako ti bolo so mnou fasa, ale sa ozveš vtedy, keď sa to tebe bude zrovna hodiť. Vtedy, keď ti nejaká druhá dá košom a ty si spomenieš zrazu na mňa. A ja viem, že aj keď si budem trieskať hlavu o stenu a krútiť hlavou nad svojím správaním, tak s tebou von proste pôjdem. Lebo ty si tak neodolateľný a tak veľmi to s nami ženami vieš…

Foto zdroj: pexels

Zamilovať sa do niekoho nie je až taký problém. Prúser nastane až vtedy, keď tvoj rozum zistí, že tá osoba je „3P“ (rozumej Pekne Prefíkaný Pako) a tvoje srdce stále dúfa, že to nie je pravda.

Na moje 25.narodky si mi poslal do práce 25 kindervajíčok. Vzal si ma na moje najobľúbenejšie miesto – na Slavín. Sedeli sme pri tom krásnom výhľade opretí o seba a ty si mi hovoril, že na mne zbožňuješ, že som rovnaký blázon ako ty. A aj tak nemáš problém o pár hodín na to strkať ruku do zadného vrecka džínsov nejakej ženskej v bare, kde chodíš s kamošmi.

Ach, my ženy.. dokážeme rozoznať tristodvadsať odtieňov červenej farby. Alebo rozoznáme podľa vône päťdesiat parfémov. Ale fasa verného monogamného muža rozoznať nevieme..

Foto zdroj: pexels

Takže, keďže som žena, ktorá si váži samu seba, poviem ti len jedno: Radšej s kamoškami tri fľaše ružového, ako počúvať reči sukničkára debilného. Radšej kukať v sobotu večer doma telku, ako naletieť na ďalšiu namotávku.