tvárová masáž

To, ako vyzeráme, je prvé, čo si na nás všimnú ostatní ľudia. Týka sa to oblečenia, topánok, vlasov, ale aj toho, v akom stave je tvoja pleť. Na tvojej tvári je vidieť všetko. To, že ti chýba spánok, to, ako sa stravuješ a to, ako sa o ňu staráš. Zmeniť vzhľad a kvalitu tvojej pleti, rozžiariť ju a zbaviť sa kruhov pod očami ti pomôže tvárová masáž, ktorú si zvládneš urobiť aj sama v pohodlí domova.  

Častokrát zlý a unavený vzhľad pleti riešime tou najdrahšou kozmetikou a potom sa čudujeme, prečo to nepomáha a ľutujeme, že sme za to vyhodili toľko peňazí. Alebo dávame na seba až príliš veľa make-upu, len aby nikto nevidel, v akom stave je naša pleť. 

Niektoré ženy však idú na rázne kroky ako botox alebo rôzne ďalšie “skrášľovacie” procedúry u plastických chirurgov. A pri tom sa stačí len pozrieť viac do hĺbky a uvedomiť si, že to, čo skutočne potrebuje tvoja pleť, je uvoľnenie svalov a viac kyslíku.  Dôležitá je aj strava. Ak chceš mať krásnu pleť, tieto potraviny musíš z jedálnička vylúčiť. 

Ako sa vyrovnať s rozchodom
zdroj: Pexels/Pixabay

Aké sú jej výhody?  

Pravidelná tvárová masáž naozaj dokáže zázraky. Vďaka nej uvoľníš napätie svalov a začne sa do nich dostávať viac kyslíku. A tak tvoja pleť začne doslova dýchať. Ako výsledok – pleť bude pružná, jemná, už sa nebudeš zobúdzať opuchnutá a zabudneš na kruhy pod očami.  Tvárová masáž dokáže vyrovnať tón tvojej pleti, a tak už nebudeš musieť používať make-up, resp. stačí ti len korektor. 

Krásny výsledok len za pár minút denne

Na tvárovú masáž sa používajú aj rôzne pomôcky, vďaka ktorým efekt od masáže sa zdvojnásobí. A neboj, tvárová masáž netrvá toľko, koľko klasická telová, budeš to mať zmáknuté  za maximálne 15 minút. 

Dopraj svojej tvári poriadny relax podľa týchto video manuálov a uvidíš, ako rýchlo sa dostaví výsledok.  

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty