Tvárová maderoterapia a face workout
Instagram/madero_perfectbody, Instagram/visologiq

Každá z nás túži po zdravom a krásnom vzhľade. Pri starostlivosti o našu pleť často upriamujeme pozornosť na používanie kvalitných kozmetických výrobkov a pravidelné beauty rituály. Avšak, mnohé ženy zabúdajú na to, že existujú účinné techniky, ktoré nám môžu pomôcť dosiahnuť mladší, zdravší a žiarivejší vzhľad – tvárová maderoterapia a face workout. Poznáš ich?

Tieto tvárové „cvičenia“ sú vhodné pre ženy vo všetkých vekových kategóriách. Čím skôr s nimi začneš, tým budú na tvojej pleti viditeľnejšie účinky. Ktorá z týchto dvoch techník je pre teba vhodnejšia?

Tvárová maderoterapia

Tvárová maderoterapia je metóda, v ktorej ide o masáž pomocou špeciálne navrhnutých drevených valčekov a nástrojov. Je založená na starobylých tradičných technikách a má množstvo výhod pre zdravie a krásu pleti.

1. Maderoterapia stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, čo zvyšuje dodávanie živín a kyslíka do buniek. To môže pomôcť v boji proti akné, jemným linkám a vráskam.

2. Použitie drevených valčekov na tvári pomáha odstraňovať odumreté bunky a zlepšuje regeneráciu kože. Môže to viesť k jemnejšej a mladšej pleti. Celkovo to vyhladzuje pokožku.

3. Zvyšuje pružnosť svalov tváre, posilňuje a stimuluje ich aktivitu. To môže pomôcť v boji proti ochabnutiu pleti a znížiť množstvo vrások.

4. Má relaxačný účinok na telo a myseľ. Pomáha uvoľňovať napätie a znižuje stres, čo môže mať priaznivý vplyv na vzhľad pleti. Pekne si pri tom oddýchneš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieBeauty