Túžiš po vzťahu

Ak túžiš po vzťahu, určite si schopná urobiť čokoľvek, len aby si si niekoho našla. Čo však robiť v prípade, že ťa randenie nebaví a najradšej by si sa mu vyhla? V tom prípade by si sa mala pripraviť na to, že môžeš urobiť jednu z týchto troch chýb.

Začneš si s hocikým

Bude ti jedno, o akého chlapa pôjde, viac ti bude záležať na tom, že sa vyhneš randeniu a spoznávaniu mnohých neznámych. Stačí, že sa na teba usmeje alebo ti napíše niečo pekné a hneď s ním skočíš do vzťahu (alebo aj do postele).

Určite sama dobre vieš, že takto by to nemalo byť a najskôr by si mala daného chlapa spoznať. Takto si koleduješ, že až po týždňoch či mesiacoch zistíš, čo je vlastne zač a už môže byť neskoro. A tak či tak budeš opäť tam, kde si bola – na začiatku.

Budeš ignorovať varovné signály

S prvým bodom úzko súvisí aj tento. Keďže ti bude jedno, o akého chlapa pôjde, prehliadneš všetky varovné signály, ktoré by ti za normálnych okolností ukázali, že tu niečo nesedí. Budeš si nahovárať, že je všetko v poriadku a jemu to bude len hrať do karát. Pozor, aby si sa nepopálila a nesklamala, pretože je to veľmi pravdepodobné.

Budeš chcieť všetko uponáhľať

Keďže tak veľmi túžiš po vzťahu a randenie ťa nebaví, budeš sa chcieť rovno vrhnúť do všetkého. Môžeš tak uponáhľať prvú pusu, prvé milovanie alebo predstavenie rodičom či priateľom. To ale môže spôsobiť ďalšie problémy, pretože ho ešte nebudeš dobre poznať.

Mať vzťah za každú cenu nie je riešením. Radšej sa najskôr nauč vychádzať sama so sebou, potom nebudeš mať taký stres z prvého, druhého či desiateho rande. Na lásku je potrebný čas a keď niečo uponáhľaš, neznamená to, že to bude lepšie alebo krajšie. Skôr to môže dopadnúť úplne opačne.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating