Unsplash/Khamkéo Vilaysing

Každá žena túži po vzťahu,  ktorý bude kvalitný a zároveň zdravý. Proste taký dokonalý. Niekedy je to však hľadať ako ihlu v kope sena. A pritom sa stačí poobzerať po mužoch narodených v určitých znameniach zverokruhu. 

Niektoré znamenia k sebe pasujú viac, iné menej. Podľa tvojho znamenia zistíš, akého muža by si si mala hľadať. Urob z vás dokonalú dvojicu, ktorá spolu prežije nádhernú lásku a vzťah plný dôvery, úprimnosti, ale tiež vášne.

Baran

Lev, Strelec, Blíženci

Baran má v sebe veľa energie, preto k sebe potrebuje niekoho s dobrodružnou povahou. Nemôže žiť s niekým, s kým by sa nudil. Ak si nájdeš partnera v znamení Leva, Strelca alebo Blíženca, budete zohratí a budete spolu objavovať nové zaujímavé veci.

Býk

Kozorožec, Panna, Ryby

Ak si narodená v znamení Býka, určite ti najviac záleží na tom, aby bol tvoj vzťah stabilný. Netúžiš po rozlietanom vzťahu, ale skôr ti záleží na tom, aby ste mali spoločné plány a vedeli ste, čo vás v budúcnosti čaká. K takýmto praktickým znameniam patrí napríklad Kozorožec, Panna či Ryby.

Blíženci

Váhy, Vodnár, Baran

Tvoja rozpoltená osobnosť je niekedy ťažšia na zvládnutie, pretože niekedy sama nevieš, čo poriadne chceš. Vieš len to, že sa nechceš nudiť a že od života očakávaš trochu vzrušenia a energie. Vychádzať s tebou môžu Váhy, Vodnár, ale tiež aj Baran, s ktorými sa nudiť nebudeš.

Rak

Kozorožec, Býk, Panna

Ženy narodené v znamení Raka uprednostňujú klasický vzťah s tradíciami. Hľadajú partnera, s ktorým by mali stabilný vzťah a s ktorým by si mohli založiť rodinu. Takéhoto partnera im ponúknu muži narodení ako Kozorožec, Býk alebo Panna.

Lev

Váhy, Ryby, Baran

Lev je rád stredobodom pozornosti, miluje drámu, ale zároveň dokážeš byť milá a romantická. Hľadáš preto partnera, ktorý by ti stíhal a neušiel by od teba. Takto kreatívnu polovičku ti ponúknu muži v znameniach Váhy, Ryby alebo Baran.

Panna

Býk, Kozorožec, Rak

Panny milujú v živote poriadok a výnimkou nie sú ani vzťahy. Hľadajú preto niekoho, s kým by mali pokojný vzťah plný porozumenia a rodinnej harmónie. Uprednostňujú stabilitu pred dobrodružstvom a ideálnu zhodu získajú s Býkom, Kozorožcom alebo s Rakom.

Váhy

Vodnár, Blíženci, Lev

Váhy majú veľkú obavu z toho, že ostanú samy. Preto sa rady obklopujú ľuďmi a vyhľadávajú sociálny kontakt. Vo vzťahu je pre ne dôležitá komunikácia, no tiež sa dokážu aj odviazať. Ideálny partner je narodený v znameniach Vodnár, Blíženci alebo Lev.

Škorpión

Škorpión, Rak, Ryby

Škorpión túži vo vzťahu po vášni a hrozí sa toho, že by vzťah upadol do nudného stereotypu. Aj keď Ryby či Rak patria k citlivým znameniam, dokážu vyjadriť svoju lásku a presne to Škorpión očakáva. Z toho dôvodu si budeš rozumieť aj s iným Škorpiónom, ktorý presne chápe tvoje túžby.

Strelec

Blíženci, Baran, Strelec

Ak si narodená v znamení Strelca, určite túžiš po vzťahu, v ktorom budeš môcť byť sama sebou a nezávislá a budeš mať aj svoj vlastný priestor. Musíš preto hľadáš partnera, ktorý to bude chápať a rešpektovať. Pochopenie nájdeš v inom Strelcovi, ale tiež v Baranovi či v Blížencoch.

Kozorožec

Býk, Panna, Rak

Kozorožec si rád určí plán, ktorého sa bude držať. Si veľmi zodpovedná, preto k sebe hľadáš niekoho, kto bude rovnako usporiadaný a komu bude záležať na plánovaní viac než na bujarej zábave. Pochopenie získaš od Býka, Panny alebo Raka, ktorí tiež vedú radšej usporiadaný život.

Vodnár

Blíženci, Baran, Váhy

Vodnár chce byť tiež nezávislý a zároveň hľadá niekoho, kto bude mať tiež svoj vlastný život. Nechceš niekoho, kto na tebe bude lipnúť. Skôr uprednostňuješ niekoho, s kým si budete dokonale rozumieť. Ideálnu zhodu nájdeš v Blížencoch, Baranovi alebo vo Váhach.

Ryby

Rak, Panna, Škorpión

Ryby patria k citlivým znameniam a z toho dôvodu potrebuješ pri sebe niekoho, kto je rovnako empatický a bude ti rozumieť. Niekedy ti stačia aj milé slová a pohladenie. Rozumieť si určite budeš s mužmi narodenými v znameniach Rak, Panna alebo Škorpión.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy