Latino workouty

Ešte pred Vianocami, kedy si väčšina z nás oddýchne a takisto nebude hľadieť na to, koľko koláčikov zje, sa poďme povenovať cvičeniu. Krásne tvary tvojho tela dokážeš vykúzliť aj v pohodlí domova a postačí ti na to táto jedna pomôcka. Dokonalý guľatý zadok, ploché brucho, ale takisto chudé ruky a nohy – s týmto všetkým ti pri cvičení pomôže expander. 

Expander či guma na cvičenie je pomôcka, ktorú by mala mať doma každá z nás. Aj keď neobľubuješ posilňovne a ani dlhé cvičenie, s expanderom si dokážeš zacvičiť v pohodlí domova a stačí ti len chvíľa z každého dňa. Je už len a len na tebe, či zvolíš gumený alebo látkový.

Výsledky budeš vidieť celkom rýchlo. Expander ti dopomôže v tvarovaní každej partie.

Zadok a expander je najlepšia kombinácia

Snáď každá žena túži po dokonalom zadku. Guľatý a pekne vyšportovaný zadok však nemáš zadarmo. Nevytvaruje sa iba počas sedenia pred televízorom. V posilňovni nájdeš veľa možností na vytvarovanie zadku. Ak však uprednostňuješ cvičenie v pohodlí domova, zvoliť môžeš cvičenie s expanderom.

Na zadok existuje naozaj veľké množstvo cvikov, rôzne “zakopávačky“, “unožovačky“, vykopávania, ale takisto panvový most alebo iba klasické drepy a výpady. S gumou si dokážeš odcvičiť naozaj každý jeden cvik na zadok, ktorý ti napadne, a čo je na tom najlepšie – nepotrebuješ žiadne drahé stroje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness