Krajšie Vianoce som si už ani nemohla želať. Ani krajší darček som už nemohla dostať. TY si môj darček, ktorý som dostala presne pred 74 dňami. Nikdy som si nepotrpela na darčekoch. Vždy som chcela ale jeden, ktorý sa nedal kúpiť. A ten sa mi splnil, pretože som dostala teba.

Pamätáš sa, ako si mi hovoril, že sa ráno budíš s dobrým pocitom v tele? To isté mám aj ja. Pretože si tu stále pre mňa. A ja dúfam, že aj dlho budeš. Možno sa ti to bude ťažko chápať, a možno po týchto slovách utečieš. Ale ja som sa naučila jednu vec. A tou sa budem aj riadiť. Neskrývať, čo k tebe cítim. Tráviť každú minútu s osobou, ktorá ma robí šťastnou. Plakať od šťastia (ako napríklad teraz, keď píšem tieto slová) a vedieť, že už nikoho iného nechcem. Toho správneho som už našla. Nemusíš byť bezchybný. Ani ja nie som. Stačí, že budeš moja chýbajúca polovička.

Polovička, ktorá ma bude milovať aj v teplákoch a s blbou náladou.

Polovička, ktorá bude počuť podľa môjho hlasu, že som smutná a rozveselí ma.

Polovička, ktorá je tak isto šialená ako ja a bude so mnou cestovať a vytvárať ešte krajšie spomienky.

Ani si nedokážeš predstaviť, čo všetko pre mňa znamenáš. Ako sa pri tebe cítim, a ako veľmi ŤA MILUJEM. Chcem s tebou byť čo najdlhšie. Nikdy ťa nesklamať, nikdy ti ublížiť, pretože sa z teba stal úžasný človek, ktorý sa správa ku mne ako ku princeznej. Ale hlavne ťa nechcem a ani nemôžem nikdy stratiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.