GoGo drží v ruke plechovku značky FANTA
FANTA

Fanta prichádza s novou príchuťou svojej malinovky, háčik je však v tom, že táto príchuť je tajná. Dokonca natoľko, že jej tajomstvo stráži nový slovenský James Bond alias Daniel „GoGo“ Štrauch. Dokáže GoGo ochrániť tajnú príchuť Fanty? A nebudeš to práve vy, kto odhalí, ako nová lahodná Fanta bez cukru chutí?

Môžeš sa o to aspoň pokúsiť a tipnúť si, čo je ukryté vo fľašiach či plechovkách nápoja Fanta. Získaš tým zároveň šancu vyhrať dovolenku v exotickej destinácii.

Dokážeš uhádnuť príchuť novej Fanty?

GoGo x FANTA
zdroj: FANTA

Hovorí sa, že kto sa hrá, nehnevá. A práve na to teraz stavia aj Fanta, ktorá na český a slovenský trh prináša novú príchuť obľúbeného nápoja. O akú príchuť novej Fanty sa jedná, však vie iba niekoľko vyvolených. Pokiaľ chceš pravdu ukrytú v ružových fľašiach a plechovkách odhaliť aj ty, budeš sa musieť vydať na náročnú misiu. Našťastie na to ale nebudeš sama.

Pomôžu ti ďalší tajní agenti a verejne známe osobnosti, ktorí budú na svojich sociálnych sieťach pod hashtagom #WhatTheFanta zdieľať nápovedy napomáhajúce k odhaleniu tajnej príchute. Proti tebe však bude stáť James Bond v podobe youtubera „GoGa“, ktorého úlohou je utajovanú príchuť Fanty ochrániť.

GoGo x FANTA
zdroj: FANTA

Súťaž, ktorá prebieha od 2. mája a bude trvať celý mesiac, funguje na princípe registrácie QR kódu z obalov fliaš a plechoviek do aplikácie Coca-Cola. Každý, kto zaregistruje svoj tip, môže získať drobné ceny (napríklad slúchadlá či osušku) a zároveň sa automaticky zaraďuje do žrebovania o hlavnú výhru v podobe voucheru na dovolenku v exotickej destinácii v hodnote 6 000 €. Viac informácií na https://www.coca-cola.sk/wtf .

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife