Veľa z vás nám dá určite za pravdu, že na lete sú najnepríjemnejšou vecou otierajúce sa stehná. Vonku je horúco, ty by si na seba najradšej hodila čo najmenej oblečenia, no vieš, že to dopadne bolestivo. Ako proti boľavým a ošúchaným stehnám bojovať?

Ak sa nechceš dusiť vo vlastnej šťave v dlhých nohaviciach či legínach a chceš si na seba dať šaty alebo šortky, máme pre teba niekoľko tipov, ako sa treniu stehien dá predísť.

Tvojimi kamarátmi by sa mali stať obyčajný detský púder alebo tuhý deodorant. Skús si natrieť stehná deodorantom alebo posypať púdrom a uvidíš, že sa ti budú otierať oveľa menej. Ak budeš mať pocit, že účinok sa znižuje, pokojne aplikáciu opakuj.

Ak si chceš dať na seba dlhšiu sukňu, určite môžeš vyskúšať aj obtiahnuté elasťáky, legíny či odstrihnuté silonky. Pod oblečením nebude nič vidieť a ty sa budeš cítiť pohodlne. Ďalšou praktickou vychytávkou sú tzv. bandaletky.

Ide zväčša o čipkovaný pás, ktorý si natiahneš na stehno, kde sa vďaka silikónovým pásikom uchytí na pokožke. Vyrábajú sa v rôznych farbách a veľkostiach, takže si nezabudne dobre zmerať obvod svojho stehna, aby ti boli pohodlné.

P.S. Ak by sa ti aj napriek týmto tipom stehná trochu otreli a tebe vzniknú nepríjemné zapareniny, použi Sudocrem. Natri si bolestivé miesta a za pár hodín všetko zmizne. Overené, odskúšané, skutočne to funguje! 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.