Vlasy nám, ženám, dajú občas poriadne zabrať. Len máloktorá si o tých svojich myslí, že sú krásne. Kým jedna ich chce mať dlhšie, druhú láka ostrihať sa. Blondínka túži po tmavšej farbe, brunetka premýšľa o presvetlení, tá, čo ich má kučeravé, chce rovné. A to, koľkokrát si povieme, že by sa nám hodil väčší objem, sa nedá ani vyjadriť.

Aj tebe sa zdá, že ich všetky majú pekne husté, len tie tvoje sú akési upadnuté a bez života? Nuž, niektoré ženy majú svoju prirodzenú hrivu naozaj riedku, pri iných je to tomu tak iba na pohľad. Môžeš ich mať dostatočne husté a zároveň vyzerať opačne – ak je tvoje vlasové vlákno jemné, potom si objem nedokáže udržať.

Aj z jemných a riedkych vláskov však dokážeš vyčarovať efekt ako zo salónu. Čo by ti k tomu doma nemalo chýbať? Suchý šampón alebo púder! Tie treba zapracovať ku korienkom, čím sa ihneď nadvihnú.

Pri česaní vyskúšaj tupírovanie či prehodenie cestičky na inú stranu. Vďaka tomu sa zmení tvoj vzhľad celkovo. Platí aj fakt, že objemnejšie pôsobia natočené vlasy, takže môžeš staviť aj na tento tip.

Nezabúdaj však, že všetkého veľa škodí – ak používaš mnoho prípravkov na vlasy, zbytočne ich zaťažuješ a tým nútiš klesať dole.

Tutoriál pre krátke vlasy

Ako na objem pri dlhej hrive

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.