V chladnejšom období mnoho žien siaha po najjednoduchších možných variantách, čo sa úpravy vlasov týka. Avšak nemusí to byť nuda, ak svoje klasické účesy ozvláštniš týmito sexy trendmi.

Po lete sa snažíme vlasom znovu vdýchnuť život a veľakrát siahame po nožniciach a kratších vlasoch. O ženách, ktoré menia svoj účes sa hovorí, že sa snažia začať odznovu, preto začni vo veľkom a so štýlom, ktorý ohúri všetkých.

Uhladený drdol

Jeden z najjednoduchších účesov dokáže urobiť skutočne veľa, pretože sa hodí k hocijakému outfitu a vyzerá skutočne nadčasovo. Ideálne ak si ho urobíš na spodnej časti hlavy a dáš si cestičku na stred.

Polovičný cop

Pokračujúci trend z jari/leta 2019 je stále tu a cez zimu bude o to viac IN! Vďaka svojej jednoduchosti ho dokáže spraviť skutočne každý, tak sa neboj vyskúšať aj niečo iné.

View this post on Instagram

KoKo

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Osponkuj sa

Ak máš roztopašné vlasy a nedokážeš ich udržať na jednom mieste, tento účes bude skutočne ako stvorený pre teba. Ak si sa v minulosti snažila nenápadne sponkovať vytŕčajúce vlásky, teraz je tomu koniec. Čím výraznejšie tým lepšie.

View this post on Instagram

Organized chaos ⚔️🗡🗡⚔️ #thosebrowstho

A post shared by Kathleen (@kathleen_hair) on

Kučeravý výbuch

Každá žena obdarená kučerami vie, že hrebeň do ruky nikdy nepatrí. Iba žeby to tak úplne nebolo. Tento rok sa neboj a rozčeš si lokne. Prirodzený kučeravý výbuch je tento rok skutočne v kurze.

View this post on Instagram

I’m excited for my autumn wardrobe

A post shared by Sian Lilly (@siannlilly) on

Supervysoký cop

Krásne ulízaný cop môžeš nosiť ako k bežnému outfitu, tak aj na spoločenskú udalosť. Pritom je skutočne jednoduchý. Tip pre teba je, vezmi starú zubnú kefku, zalakuj ju a začeš malé vykúkajúce vlásky.

View this post on Instagram

London speed it up! 🚀 #JStayReady

A post shared by JStayReady (@jstayready_) on

Plážové vlny

Síce to vonku ako leto nevyzerá, ale to neznamená, že si ho nemôžeme pripomenúť aspoň vlasmi, formou plážových vĺn. Ich príprava je skutočne jednoduchá. Použiješ kulmu alebo žehličku a natočíš vlasy len do 3/4.

Elegantný úliz

Či už máš krátke alebo dlhé vlasy, tento účes je pre každú. Najdôležitejšie je mať cestičku na strede a zvyšné vlasy začesať za uši.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.