Aj keď by sme sa mali obliekať tak, ako sa nám páči a podľa toho, v čom sa cítime dobre, nebudeme si klamať, že časť z nás chce na niekoho spraviť aj dojem. Teda, väčšinou práve na chlapov, ktorým sa chceme zapáčiť.

Kým niektoré druhy oblečenia na nás doslova milujú a radi nás v nich vidia, iné by zas z nás najradšej strhli dole. A nie preto, že by mali hriešne myšlienky. I keď sú nasledujúce veci aktuálne veľmi trendy a väčšine z nás sa páčia, mužom na nás vôbec nesedia.

Široké nohavice

Aktuálny trend, ktorý v lete ocení každá žena. Široké nohavice majú rôzne variácie – balónový strih, zvonáče či cullote. Necítime sa v nich „napraskané“, práve naopak, sú veľmi pohodlné a s úzkym topom vyzerajú naozaj výborne. Na mužov však takéto typy nohavíc pôsobia viac pánsky a neforemne.

Oversize sako

Širšie a väčšie veci na nás chlapi asi nemilujú tak veľmi, ako keď ide o ich tričká a mikiny. Druhým kúskom, pre ktorý nemajú pochopenie, je oversize sako, ktoré je momentálne extrémne hot. Teda, zdá sa, že iba pre nás. Aj toto na nich robí rovnaký dojem ako široké nohavice – pôsobíme objemne a mužne, pričom zbytočne skrývame naše zvodné ženské krivky.

Balónové rukávy

Do tretice, znova niečo nafúknuté a veľké. Balónové rukávy! Tie sú jedným z top trendov posledných sezón, oživia akýkoľvek top či obyčajné šaty. No aj keď sú ženy všetkými desiatimi za, muži sú rozhodne proti. Podľa nich to z nás robí „mohutné mužatky“. Zrejme sa boja, že pod nimi skrývame veľké svaly. 😀

Topánky so zarovnanou špičkou

Trendy sa menia aj v oblasti obuvi a aktuálne im vládnu topánky, ktoré majú zarovnanú špičku. Najmä šľapky a sandálky na miernom podpätku. Asi si si už všimla, že podobné má na ulici každá druhá žena. I keď je to pre nás veľký boom a s radosťou ich nosíme, muži opäť nenašli pochopenie pre tento štýl. Prirovnávajú ich k plutvám nejakého vodníka.

Fisherman shoes

A za doslova škaredé, považujú muži aj takzvané fisherman topánky, ktoré sa stali hitom tohto leta. Tie buď miluješ alebo nenávidíš, i keď, väčšina mužov je na tej druhej strane. Tieto sandále sú tak zvláštne, že sa vlastne ženám aj páčia. No hlavne, ide o veľmi praktický a pohodlný kúsok. Si v tíme za alebo proti tomuto štýlu?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.