veľká kabelka
unsplash.com

Chystáš sa na víkend odcestovať alebo ideš s kamarátmi ku vode či stanovať? Toto sú trendy kabelky, do ktorých zbalíš všetko, čo budeš potrebovať. 

Praktické

Backpack“ kabelky sú najviac obľúbene medzi študentkami. Ide vlastne o vylepšenú verziu školskej aktovky, do ktorej sa zmestí veľa vecí. My sme pre teba vybrali dámsky batoh značky VERBUA, za ktorým stojí slovensko-francúzsky pár Boisanfray. Dokážu vyrobiť kabelku presne podľa tvojich požiadaviek, od farby, tvaru cez kovové komponenty. Naposledy sa ich ručná práca objavila v rukách prezidentky Zuzany Čaputovej.

 

View this post on Instagram

Dámsky batoh na mieru. Zákazník nám v jeho vývoji a dizajne nechal úplne voľné ruky. Po dokončení sa nám zdá, že to asi bude nový model do našeho potrfólia. Čo myslíte? ☺ Le sac à dos sur mesure terminé. Notre client nous a laissé les mains libres, se fiant entièrement à notre inspiration. Au bout du compte nous avons un nouveau modèle à notre catalogue. Qu'en pensez-vous? Bespoke ladies backpack. Our client relied entirely on us to design this bag. At the end we think that it could be a nice model to add to our portfolio. What do you think? #damskybatoh #kozenybatoh #sacados #luxurybackpack #ladiesbackpack #leatherbackpack #lederrucksack #damenrucksack #slovakluxury #slovakfashion #slovakdesign

A post shared by Veronika & Bastien Boisanfray (@verbua) on

Pre minimalistky

Bucket bag“ je ďalším hitom letnej sezóny. Ak ti stačí, zobrať si na cestu len najzákladnejšie veci, tak v tom prípade je táto kabelka presne pre teba. Jedinečné kúsky vyrába aj talentovaná Mirka. Jej handmade kabelky sú obľúbené po celom Slovensku. Čo je na tom najlepšie, vieš si ju vytvoriť presne podľa tvojich predstáv. A výsledok potom môže vyzerať aj ako tento červeno-biely pásikavý model. Skvelé, čo povieš?

Ekologické

Už máš dosť boľavých ramien z ťažkej kabelky? Máme pre teba riešenie v podobe týchto ekologických tašiek LOQI. Na stránke Mabets ich nájdeš v rôznych farbách a vzoroch. Takáto náhrada za kabelku sa ideálne hodí k letnému outfitu do mesta ale dá sa vynosiť aj ku vode či na pláž.

Kabelka na víkend

Po prvý raz sa na Slovensku objaví aj exkluzívna edícia „pseudokošíkov“, do ktorých sa zmestí všetko, čo potrebuješ na strávenie príjemného víkendu niekde pri vode. Zaslúžila sa o to značka Ammyla, ktorá je na trhu už viac ako desať rokov. My jej veľmi fandíme, lebo prináša jedinečné ručne robené kabelky, ktorú ženám uľahčujú život.

Predstavili sme ti niekoľko skvelých výrobcov cestovných kabeliek. Veríme, že ti naše tipy pomohli pri rozhodovaní, do ktorej z nich investovať. Teraz ti už len prajeme super zážitky na cestách s vymakanou kabelkou.

Zdroj: glamour.com, verbua.com, vogue.fr, mabets.sk, dostrim.sk, ammyla.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie