Ďalšie ročné obdobie je už za dverami a nám neostáva iné, ako sa rozlúčiť s letným počasím a začať postupne vyťahovať teplejšie kúsky. Avšak nemusia to byť len nudné šaty, ktoré budeš nosiť v upršaných dňoch. Táto jeseň bude najmä o hravosti, farebnosti a kombinácií materiálov.

Na pohlaví nezáleží

Nový trend v oblasti fashion, ktorý prichádza na trh a ostane medzi nami ešte mnoho sezón. Dizajnéri sa zameriavajú na unisex módu, ktorú môže nosiť ako aj muž, tak aj žena.

Uvoľnená elegancia

V mužsko- ženskom svete ešte chvíľu zostaneme. Na prehliadkové móla sa už klasicky dostali aj nohavicové kostýmy či obleky.  Nemáme však na mysli tie vypasované kostýmové kreácie z dôb minulých, práve naopak. Horúcim trendom je uvolnenosť a to aj v elegantnej oblasti.

Matrix je späť

Fanúšičky Matrixu si prídu na svoje. Ak siahneš po dlhom kabáte (najlepšie koženkovom) neurobíš krok vedľa. V kurze sú aj mini okuliare, ktoré dokonale dotvoria tvoj outfit, ktorý bude pôsobiť, akoby si bola súčasťou tohto filmu.

Záplatový look

Ideálne bude, ak si ho vytvoríš doma a hlavne z originálnych látok. Potom budeš nielen trendy, ale aj oslňujúca. Trend dosahuje svoj vrchol práve túto sezónu. Začínal už minulý rok, no teraz zažíva svoje vyvrcholenie. Tak neváhaj a v obchode siahni možno práve po jednom z týchto kúskov.

View this post on Instagram

MATTY BOVAN AW19/20 LOOK 25 and LOOK 26 closing the show @fransummers and @hannah_motler 🖤🖤 The biggest thank you to @kegrand thank you @bitton thank you @mandilennard 🖤 Fran is wearing Stephen Jones for COACH x Matty Bovan hats made with iconic @Coach @Stuartvevers #CoachNY Signature logo canvas 🖤 Make up @mirandajoyce using @maccosmetics Hair @sydhayeshair using @babylissprouk Nails @chisatochee Jewellery @begoniapeterson Set @rorywmullen eternal thanks to @greg___harper @gilesdeacon_ @misscatherinerussell @paul_flynn @establishmentny @rorywmullen @steve__mackey @ginashoesofficial @katiejanehillier @begoniapeterson @falke @rarethread @ls.studio.ldn @chris.made.this @libertylondon @britishfashioncouncil #newgen @blonsteinproductions

A post shared by Matty Bovan (@babbym) on

(Ne)priehľadná

Čo je priesvitné, to je dobré. Keby toto počula tvoja babka asi by sa chytala za hlavu, kam tento svet speje. No my súhlasíme s módnymi dizajnérmi, ktorí hovoria: „Choď do toho!“ Odvahy v móde nie je nikdy dosť, preto sa skús vyhrať s priesvitným tričkom či šatami.

Ukáž pás

Ukázať svoju siluetu svetu bude jednoducho IN! Preto sa neboj previazať svoj kabát opaskom a tak poukázať na svoje krivky. Veď čo je krajšie ako vidieť krásne ženské telo aj keď je vonku pod nulou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.