Dnes je už úplne bežné podstúpenie istých skrášľovacích procedúr. Technológie napredujú a s nimi aj spôsob aplikovania týchto zmien. Ak túžiš po väčších perách alebo menších vráskach, máme pre teba dobrú správu. Nemusíš sa psychicky pripravovať na žiadne ihly. Postačí ti k tomu Phinjection, ktorá je založená na aplikácii tlakom. Viac nám o tom povedala Zuzana Sersen, ktorá už takto viacerým ženám pomohla vrátiť sebavedomie.

Zlatá stredná cesta

Veľkou výhodou tejto bez injekčnej procedúry je práve bezbolestnosť. “Fóbia, ako napríklad z ihly, je pre klientku často väčším strašiakom ako klasických vpich. Toto je cesta, akou jej dokážeme vyjsť v ústrety. Pred zákrokom sa lokalita aplikácie natrie znecitlivejúcim krémom. Prináša to ešte väčší komfort. Zákrok je skôr počuteľný, než bolestivý,” uviedla Sersen.

“Vďaka tejto novej technológií je aplikácia prípravkov kyseliny hyalurónovej prístupnejšia aj klientele, ktorá má obavu pred injekciou,” priblížila.

View this post on Instagram

⚜ Phinjection Hyaluron pen ⚜ ⚜ Co vlastně je Phinjection Hyaluron pen? Jedná se o pero , které neobsahuje jehlu a tekutinu (kyselinu hyaluronovou) vpravuje do pokožky podtlakem.To znamená že hyaluronové pero vytvoří dostatečný tlak na proniknutí této kyseliny do kůže. Používá se pro aplikaci do rtů a vrásek kolem rtů (nosoretní a marionetové vrásky). Délka hojení je individuální cca 3 – 5 dnů. Kyselina vydrží v pokožce až 7 měsíců. ⚜ Jaké jsou výhody Phinjection Hyaluron pen ? 🔸Snížená bolestivost – bezbolestné 🔸Vhodné pro klienty, kteří mají strach z jehel 🔸Lepší rozmístění tekutiny 🔸Lehčí manipulace 🔸Menší velikost bodu ,,vpichu” 🔸Přesnejší aplikace tekutiny do kůže 🔸Žádné poškození tkáně způsobené jehlou ⚜ pro více informaci a objednání mne kontaktujte do zprávy ⚜ #mojarobota#phinjection#phiacademy#phistudent#brankobabicacademy @phibrows_zuzana_grigely

A post shared by Zuzana Sersen (@sersenka) on

Phinjection vs klasická injekcia

Ak sa však pýtaš, či je to skutočne porovnateľné s klasickou ihlou, máme pre teba odpoveď. “Nezatracujem žiadnu techniku, pokiaľ je vykonaná správne, s kvalitným materiálom, veľkou mierou estetiky a výsledkom, ktorý uspokojí aj klientku, aj mňa,” vysvetlila Sersen. “Efekt je úplne porovnateľný s injekčnou aplikáciou,” doplnila.

Vyrieši aj marionety

Phinjection sa ale nepoužíva výlučne iba na dekoratívne zmeny úst. “Slúži na výplň pier, nasolabiálnych vrások (od nosa smerom k ústam) a vrások, ktorým sa hovorí marionety (od kútikov smerom dole). Toto sú jediné lokality, do ktorých môžeme aplikovať výplň,” povedala Sersen.

Zvedavosť

Celú procedúru môžu vykonávať až po riadnom zaučení. Čo však viedlo práve Zuzanu Sersen k tejto práci? “V podstate som ani nikdy nerozmýšľala, ani nesnívala, že by toto mala byť moja životná cesta. Moja kamarátka je školiteľka, tzv. Master v danej oblasti. Veľmi ma oslovila práca, ktorú zverejňovala. Páči sa mi daná forma aplikácie, tak som len šla zo zvedavosti na školenie a či mi to vlastne pôjde,” priblížila Sersen.

Posolstvo práce

Zároveň uviedla, že vďaka zaučeniu nemá pri svojej práci stres a rovnako je pre ňu dôležitá spokojnosť zákazníčok. “Pracujem s kvalitným perom a materiálom, komunikujem s babami priamo pri aplikácií, čiže sa vždy snažím, aby pri odchode boli spokojné. Teší ma, keď odchádzajú šťastné, usmiate a napíšu mi, že si v 35 rokoch dali prvýkrát červený rúž, lebo predtým nemali načo. Ich sebavedomie rastie a presne o tom táto práca je. Robiť ženy sebavedomejšie a spokojnejšie,” uzavrela Sersen.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.